Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek teszteljek?...

Szerintetek teszteljek? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Még nem kifejezetten terveztük a babát, de nagyon örülnénk neki. :) Így megszakításos módszerrel "védekeztünk". Általában 26 napos a ciklusom (+/- pár nap). A 22. napon barnáztam, azóta nem történt semmi. Menstruációnak 1 napos barnázás igen csak rövid, de akár elképzelhető. Gondoltam beágyazódási vérzésre is, de az pedig időpontban nem stimmel tökéletesen. Lehetséges, hogy csak nem volt peteérésem ebben a hónapban? Vagy valami bajt is jelezhet?


Köszönöm a segítséget!



2018. okt. 17. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne szakítsatok meg semmit, akkor sokkal kevesebb lesz a kérdés.

Elég jól számba vetted a lehetőségeket. Ennél többet már csak a nőgyógyász tud segíteni.

Nekem úgy jött össze a baba, hogy az előző havi mensim ki is maradt...

2018. okt. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor tesztelj,ha meg akarod tudni,hogy terhes vagy-e.Ha nem szeretnéd tudni,csak húzni az időt,akkor írogass még ide..
2018. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
28. és 29. napon is negatívat teszteltem
2018. nov. 5. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!