Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férfiként az ejakuláció...

Férfiként az ejakuláció nélküli önkielégítés befolyásolja a termékenységet?

Figyelt kérdés
Tehát csak erekció és pénisz húzogatás, csak előváladék, elélvezés nélkül. Feltételezésem szerint ilyenkor nem, vagy csak minimális sperma távozik.
2018. okt. 18. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár van, akár nincs ejakuláció, a termékenységet nem befolyásolja.
2018. okt. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
91%
Szerintem sem befolyásolja, de az ejakuláció nélküli bármit én nem nevezném önkielégítésnek. Az önkielégítés egy férfi esetében feltételezi szerintem az elélvezést. Anélkül mitől volna kielégülés? Élvezkedés, vagy önmagad pettingelése az lehet, de a kielégülésig nem jutsz el.
2018. okt. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat lehet h félreérthetö volt a kérdés. Arra vonatkozna, hogy ejakulácio esetén általában 2-3napot mondanak hogy kell hogy elegendő új spermium termelődjön. Erre lennék kiváncsi hogy a megfelelő sperma mennyiséget befolyásolja-e az ilyesfajta "élvezkedés" ?
2018. okt. 18. 10:01
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel 2-3 nap kell hogy a spermák jó minőségűek legyenek ezért a gyakori önálló élvezkedés igenis ronthat a dolgon.

Esetedben nem történik elélvezés, így erről nem beszélhetünk, hisz nem ürül sperma. Csak azt nem tudom melyik férfi izgatja fel magát, meg állítgatja úgy hogy a végén nem élvez el...

2018. okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!