Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden stimmel, akkor...

Ha minden stimmel, akkor jókor vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

Bután fogalmaztam a kérdésben, de nem tudtam máshogy írni. :)

A lényeg az, hogy a 27-29 ciklusomnál, ha a 12. napon tojásfehérjés folyásom volt és a 14. napom pozitív ovu teszt és görcsölök is, akkor biztos, hogy most van ovulációm vagy létezik az, hogy minden "hazudik"?


2018. okt. 18. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinnem, ha az ovu teszt is es a folyas is azt bizonyitja hogy termekeny idoszakod volt akkor miert gondolod hogy nem igaz. Foleg a ciklusod tekintve is igaz lehet a 14.napi ovulaciod.
2018. okt. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

mert 1 éve csinálom a tesztelést és még nem sikerült egyszer sem :( Most kezdtük a kivizsgálásokat, mert úgy néz ki valami baj van.

Csak gondoltam rákérdezek itt, hátha valakinek volt olyan, hogy figyeltek uh-val peteérést és meghazudtolt mindent...

2018. okt. 18. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja ertem akkor. Mindenkepp menj el orvoshoz,nem biztos hogy nalad van problema ugyan ugy a parodnal is lehet. Ha tehetitek mind a ketten vizsgaltassatok magatokat ki.
2018. okt. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan van, hogy az ovulációs "tünetek" (pl.: tojásfehérje nyák) ellenére sincs ovuláció.
2018. okt. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Abban bízom, hogy van, mert volt egy kémiai terhességem. Megtörtént a megtermékenyülés, de nem ágyazódott be. :(

ez 5 hónapja történt.

2018. okt. 18. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!