Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnék teherbe...

Csersznyefa kérdése:

Nagyon szeretnék teherbe esni, már több hónapja próbálkozunk, de eddig sikertelenül. Nagyon sokat teszteltem és mindig negatív. Van e érezhető jele a peteérésnek, mert kezdem azt hinni, hogy az időpont nem jó?

Figyelt kérdés
2018. okt. 19. 23:57
1 2
 1/14 anonim válasza:
27%
Add meg a címed, és megyek.
2018. okt. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Ha 28 naposak a ciklusaid akkor elvileg a 14. napon van peteérés. Gyakorlatilag nem biztos, igy a 14. nap előtt és után 5 nappal érdemes próbálkozni, minden nap vagy 2 naponta.
2018. okt. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nagyon kevesen érzik, de megfigyelhető.

Nyák, hőgörbe, ovuteszt. Olvass!

2018. okt. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon egyszerű. Sose tudtam hogy honnan nem tudják a nők. A hüvelyváladék állaga megváltozik, sűrűbb nyúlósabb lesz. Csak ezt kell figyelni. Én mindig tudom magamtól bármi eszköz nélkül. Sok sikert!
2018. okt. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kevés nőnek van 28 napos pontos ciklusa, tehát középidőre én nem alapoznék. A peteérést is kevesen érzik, csak itt ezen az oldalon olyan mindennapos dolog ez. Az ovus nyúlós nyák sem mindenkinél van jelen ovukor... 1 évig lehet próbálkozni, an nem sok idő, de én úgyis úgyis elmennék egy endokrinologushoz, hogy nézze meg a hormonjaid. Ha hormonsort néz, kiderül van e ovu vagy nincs, és sok másra is fény derülhet ha van. Ha meg nincs semmi, akkor meg lehet nyugodni.
2018. okt. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Bar ne ereznem... Ejjel ma is es tegnap is azt hittem malegpusztulok pedig meg van 3-4napom ovuig.


Egyreszt bő átlátszó 'tojasfeherje' folyas. (megteveszto lehet, nekem mensi elotti nap is van)


Puffadtsag erzes, es nekem szabalyosan FAJ az egesz alhasam. Kicsit hasonlo, mint a mensis hasfajas, de megsem. (utalok pl.hason aludni ilyenkor)


Emelle tarsul, (parom szerint) hogy kicsit ingerlekeny vagyok. Arrol ne is beszeljunk, leszakadnak a melleim utana. (ez csak utana van, bar még nemrég szoptattam es kicsit azóta ez máshogy lett)

En azt javaslom neked hőmérőzz. (olvass utana ha esetleg nem tudnad mi az.. Ebredesi homerseklet gorbet kell kesziteni, ennek nezz utana)

Mi az első várandósságom előtt azt csinaltuk, mert kicsit nehezen akart sikerulni. Engem megnyugtatott


Egyebkent ha egy ideje nem jon ossze erdemes lenne orvost felkeresni.

2018. okt. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%

En is erzem. Bar nem ennyire drasztikus . Inkabb a libidom csokken le ovu utan par nappal es elotte no meg extran par nappal.

:-D


Amugy felejtsd el.a tesztelest mert ragorcsolsz a temara.

Csak elvezd a szexet a vagyad szerint ne szamolgass idositsd eleg h jol erzed magad.

Ha 6 honap utan semmi akkor erdemes egyaltalan barmit is csinalni de az orvosok csak 1 ev utan foglalkoznak erdembe veled ...

2018. okt. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

Nekünk fél év sikertelen próbálkozás után,úgy jött össze a babuci,hogy a menzesz végétől 2 naponta együtt voltunk.

14hkm

2018. okt. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
Sziasztok! Nekem 3 év után sikerűlt úgy ,hogy egyetlen egy alkalom volt mikor ugy szeretkeztunk, hogy nem akartunk gyereket csinálni ! Ugyanis azt mondta a doki hogy csak gyógyszeres segítséggel lehet majd ! És láss csodát nem kellet gyógyszer 6 hetes kismama vagyok
2018. okt. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%
Próbáld ki az ovulációs tesztet. Nekem kicsit össze vissza volt a menstruációm, így volt, hogy két dobozzal is elhasználtam egy hónapba ( egy dobozba átlagosan 6db teszt van), mivel nem tudtam pontosan kiszámolni, hogy mikor lesz peteérésem. De most már 9. hetes terhes vagyok. Az ovulációs teszten találsz tanácsokat, hogy hogy érdemes együtt lenni. Ha így sem megy, érdemes lenne mindkettőtöknek orvoshoz menni. Mi egy év után mentünk el, de azt mondta a doki, hogy nincs semmi gond. Drukkolok nektek! :)
2018. okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!