Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől nem estem teherbe ugye?

Ettől nem estem teherbe ugye?

Figyelt kérdés
A ciklusom 13-napján a barátommal majdnem lefeküdtem de nem volt behatolás és ujjazás sem csak simogatás nadrágon keresztül és benyúlt a bugyimba is de csak a fenekemet fogta meg.Én megfogtam neki azt és előváladékos lett a kezem de megmostam ő csak később mosta meg de nem ért a hüvelyemhez,és én sem nagyon egymáshoz voltunk simulva de ruhában viszont neki merevedése volt ettől nem lehetek terhes ugye? az nap este nagyon szúrt a jobb petefészkem azért ijedtem meg :( szűz vagyok.

2018. okt. 20. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te még egy jó darabig ne is szexelj. Ettől nincs az az isten, hogy terhes legyél!
2018. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap ultem a buszon, elottem egy ferfi ult ott. Terhes lehetek ?


Hany eves vagy, 8 ? Merthogy a 9

eves unokahugom is tudja, hogy keszul a baba!

2018. okt. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom én is,de mindig félek :D
2018. okt. 20. 11:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem vagy tisztában a teherbeesés menetével, addig inkább ne fogdoss semmit. Iszonyú sötét a kérdés, és a gyerekes megfogalmazáson meg tartalmon látszik hogy sík hülye vagy az egészhez, de a véred már vinne.

Jobb, ha utánanézel a dolgoknak, mert a jelenlegi tudásod alapján egyelőre jobban félsz minden mozdulattól (nem, nem lesz terhes attól senki, hogy ruhában hozzásimulnak), de ha a hév belevisz, simán felcsinálnak majd, mert úgy tűnik hogy egyik fél sem tudja hogy mit csinál vagy csinálhat.

2018. okt. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

(Kettes, szerintem terhes vagy, ikrekkel!! :D)

Kérdező, ez ugye kamu kérdés? Ha mégsem, elárulnád miért kezd valaki szexuális életbe, ha még a saját testét sem ismeri? (Biztos vagyok benne hogy nem a petefészked fájt, a kérdésed alapján azt se tudhatod milyen ha tényleg az fáj.) Miért nem jársz utána ezeknek a dolgoknak mielőtt bele kezdesz? Komoly a kérdésem, nem piszkálni akarlak! Csak komolyan nem értem, ezt hogy gondoltad? És ha tényleg egyszer olyat csináltok amitől terhes lehetsz? Akkor abortuszra fogsz járkálni, elvetetni egy kis életet? Ezzel ajánlanám azt is, ha már utána nézel a szexnek, nézz utána a helyes védekezésnek is!

2018. okt. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tényleg az fájt mert volt már hasonló fájdalmam ovuláciokor,tényleg hülye kérdés de na :D a legnagyobb félelmem az,hogy terhes leszek! akarok majd valamikor de nem most nem így!
2018. okt. 20. 11:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is olvass utána főleg a védekezésnek. Ha ennyire félsz akkor nyugodtan használj több védekezési módot egyszerre pl. tabletta és óvszer, óvszer és naptár módszer stb.

A teherbe eséshez minimum óvszer nélkül kell behatolásnak történnie.

2018. okt. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot!
2018. okt. 20. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!