Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok friss véleményt írni...

Tudnátok friss véleményt írni Dr. Herczegh Szabolcs nőgyógyászról? Mennyibe kerül nála egy vizsgálat a magánrendelésé? Ha valaki az évekkel ezelőtti perét szeretné leírni, tudok róla, ismerem az ügyet, kérlek ezt ne írjátok le újból.

Figyelt kérdés

Kb 8 évvel ezelőtt jártam hozzá, de mivel már akkor is Róbert Károly Magánklinikán dolgozott, ezért orvost váltottam a terhességem előtt, mivel másik kórházban szerettem volna szülni. Akkoriban nagyon lelkiismeretes, figyelmes orvos volt, szerettem hozzá járni. Most újból szeretnék hozzá visszatérni, mivel a jelenlegi orvosomban megingott a bizalmam. Mivel Herczegh doktort ismerem régről, ezért rögtön ő jutott eszembe az orvos váltás kapcsán. De a neten semmi új infót nem találok róla. A honlapját olvastam, de én saját tapasztalatokra, véleményekre vagyok kíváncsi.

Köszönöm szépen!



2018. okt. 21. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem ez a cikk róla szól. Nyilván nagyon szubjektív, de mást én sem találtam. Személyes, illetve családi tapasztalatom csak nagyon régi van. Annak ma már nincs jelentősége

2018. okt. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Köszönöm szèpen, ezt a cikket nem olvastam mèg. Elgondolkodtató...

2018. okt. 22. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!