Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes tünet? Lehetséges?...

Terhes tünet? Lehetséges? Félek tesztelni.

Figyelt kérdés
Szóval holnap "kellene "megjönnie a nemvartnak!!! Ma kicsit megjön érzésem volt most este felé de közben szurkál bal oldalt nem nagyon csak kicsit ..Nem teszteltem nem merek még,eggyut voltunk -pé kor is előtte is utana is ...Nagyon szeretnénk babát..lehetséges hogy nem jön meg ?? Tudom nem láttok belém tudom hogy a tesz majd meg mondja de mégis..más tünetem nincs nem érzékeny a mellem de nem is volt az az első terhességemnél sem van egy 9 hós lányom:) szeretnénk ha sikerült volna a kisteso:) rengeteget eszem nagyon megnőtt az étvágyam és kívánom az édeset,sokat járok pisilni elég gyakran fájt a fejem az utóbbi pár napban..szerintetek lehet hogy nem jön meg és baba lesz?
2018. okt. 28. 18:30
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
80%
lehetseges ....tesztelj :D
2018. okt. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
57%
Mire jó ez a mániákus teherbeesési láz ilyen pici gyerek mellett ...
2018. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Pici az igaz de mire a második még születne nem lenne olyan kicsit nemde???és nem ez volt a kérdésem kedves második válaszoló!!senkinek semmi köze ahoz hogy mikor szeretne a másik gyereket szerintem...
2018. okt. 28. 18:58
 4/35 anonim ***** válasza:
62%
Csak már unalmas, hogy két naponta megkérdezed. Ha már van gyereked, tudhatod, hogy pár nap késés után a teszt megmutatja.
2018. okt. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Két naponta meg kérdezed?
2018. okt. 28. 19:10
 6/35 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy annyira idegesítő lenne a kérdésem ...Nem olyan buta kérdéseket tettem fel hogy jaj a hasamra élveztek lehetek Terhes?meg jaj el hagyott a pasim mit csináljak?...szerintem ezzel a kérdéssel sincs semmi gond ..azt szeretném tudni hogy ezek lehetnek e a terhesség előjelei?!...ennyi.
2018. okt. 28. 19:22
 7/35 anonim ***** válasza:
92%

Szia! Persze lehetnek. Nekem ma kellett volna megjönnie, eddig nem jött, tesztelni nem mertem :) Talán holnap ha nem jön meg. Te mikor tesztelsz?

Szurkolok érted :)

2018. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
30%

Ez az oldal azért van hogy kèrdez...

Szerintem tök normális a kèrdèsed

Hát én nem tudom erre a választ sajnos csak anyit hogy kíváncsi vagyok mert èn is így vagyok 😃

2018. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó, te vagy a kérdező 😂😂😂
2018. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
39%
Miért is ?
2018. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!