Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg jó ötlet az első...

Tényleg jó ötlet az első hónapban próbálkozni?

Figyelt kérdés
Tegnap volt laporoszkópiás műtétem ami során eltávolították a jobb oldali petevezetékem, mivel az tele volt valamiféle folyadékkal, azt nem tudni miért, de azt mondta a doki ha bent hagyják akkor lehetséges, hogy újra így járok. Azt mondta, hogy a következő menzesz után próbálkozhatunk a babacsinálással. Nem túl korai még? Biztos eléggé összetúrkáltak odabent mindent. Meg letapadásaim is voltak egy 14 évvel ezelőtti perforált vakbél műtét miatt. Azt mondta a dokim a bal oldalam és a méhem is rendben van. Kb 2 hét múlva kellene normál esetben megjönnie.

2018. okt. 30. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Ha az orvos mondta, akkor igen.

Nyilván a konkrét problémától függ. Minden műtét más. De ha a saját orvosod mondta, akkor biztosan így vagy.

2018. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Nem jó ötlet.
2018. okt. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az orvos mondta, akkor biztosan ugy van. Bar nekem egy sima missed ab mutet utan is 3 honap vedekezest javasolt a doki, a tied az enyemhez kepest azert joval komolyabb mutet, de ugy gondolom, hogy az orvosod tudja mit beszel. De ha ez megnyugtat, varj ket vagy harom ciklust.
2018. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is volt missed ab és akkor nekem is 3hónapot kellett várni. Hát csak tudja mit beszél, elvileg ilyenkor nagyobb az esély egy fél évig a teherbeesésre.
2018. nov. 2. 14:55
 5/5 anonim válasza:
Szia! Neken HSG-n derült ki, hogy mindkét petevezetöm el van zàródva, söt, a bal oldaliban még tàgulat is van. Felkészültem, hogy ki fogjàk venni a folyadékkal teli vezetömet, de szerencsémre minden rendben volt. Nem tàgulat volt, hanem meg volt csavarodva. Az orvos kiegyenesitette. Jobb oldalin a folyadék átment a mütét soràn. Az orvos nekem is azt mondta, hogy a következö hónapban lehet próbàlkozni. Javasolja az inszeminàciót, most arra készülök. Sok sikert kivànok nektek!
2018. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!