Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire lehetek benne biztos...

Csné.Vanessza kérdése:

Mennyire lehetek benne biztos hogy terhes vagyok? Két nap múlva 1. én lenne esedékes a mensim. Ma csináltam egy tesztet épp hogy lehetett látni a második csíkot. Utána csináltam délután még egy tesztet az már nem mutatott semmit .

Figyelt kérdés
Utána meg volt egy kis rózsaszínes folyásom . Meg vagyok ijedve . Lehet hogy meg sem marad ? Mikor teszteljek újra ? Ne éljem még bele magam ?
2018. okt. 30. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
egy kepet ha tudsz tolteni a tesztrol ? :)
2018. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Annyira halvány hogy szinte nem is látszik , szabad szemmel látom de képen nem igen látszana .
2018. okt. 30. 20:25
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Egy hét múlva kiderül.
2018. okt. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2018. okt. 30. 20:41
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Én latom🤗 drukkolok!
2018. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

En is látom!!

Nyugodj meg!!! Drukkolok!

2018. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is látom. De.vizeletből erősebb, mint du. bol. Csinálj reggel ujját, ha erősebb, akkor baba. Én is voltam így, csak kémiai terhességem volt sajnos, erősebb tesztel. Én drukkolok, és írj, mi is van veled. B.
2018. okt. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A délutáni is ugyanez a fajta teszt volt?
2018. okt. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Én hasonló cipőben járok

Annyi a difi h én az utolsó mensi után abba hagytam az évek óta szedett fogamzásgátlót mert babát szeretnénk

Mensi után ami ugye (a gyógyszer hatására volt )szóval 3 napra után volt aktus aztán 3 napra rá baranztam 2 napot de nem vészesen

Majd újabb aktus miután elmúlt a barnazas

Napok óta gorcsolget szurkal az alhasam

Fehér krémes folyas de szagtalan szóval nem fertőzés és nem nagy mennyiségű .cicik tapintasra kicsit érzékenyebbek

Gyógyszer után vagyok ugye

Nem merem bele élni magam semmibe

Azt se tudom időre jön-e a következő mensim ha igen akkor még két hét ugye meg csak most tettem le a gyógyszert és nem védekezzünk

Nem nagyon elem bele magam

Nem akarok csalódni


Kedves kérdező bocsánat h ide pofátlankodtam

Szerintem bird ki ezt a kis időt aztán meglátod h jelentkezik-e a mensi

Nem tudom mit tervezel ha szeretnéd a babát akkor szorítok nagyon

Csak reggeli első pisivel tesztelj

Az a legbiztosabb

Ha nem jön a vérzés akkor az utána való napokban tesztelj ha többet késik akkor pedig orvos és vérvétel

Az biztos megmondja :) sok sikert

D.

2018. okt. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez pozitív!! Halvány de pozitív!! Az enyém is ilyen volt mensi elött pár nappal!! Most 12+3 naposak vagyunk!! :)
2018. okt. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!