Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, akinek egyszer...

Van itt olyan, akinek egyszer van vérzése peteérés kor máskor pedig nincs? Olyankor is van ovu amikor nincs peteérés?

Figyelt kérdés
Ti tudjátok mitől függ, hogy lesz - e középidős vérzés?
2018. okt. 31. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Vérzés nem mindig van. Ovuláció = peteérés, úgyhogy a 2. kérdésed értelmetlen.
2018. okt. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam. Szóval olyankor is van ovu, amikor nincs vérzés közepidőben?
2018. okt. 31. 11:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs rendes vérzésed, nincs ovud sem. Olyan nincs, hogy valaki csak ovulációkor vérzik, máskor meg nem...
2018. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Normál menstruáció mellett gondoltam a sima ovulációs vérzésre vagy barnázásra.
2018. okt. 31. 11:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én viszont akkor sem értem a kérdést.

Ha valakinek a normál vérzése és az ovu vérzésen kívül (ami elég ritka!) vérzése van, az beteg és nem is normális.

2018. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hormonok okozzák. Lehet akkor is ovuláció, ha abban a hónapban nincs közti vérzésed, ahogy a legtöbb nőnek nincs, de nem feltétlenül jelez problémát az sem, ha neked van, bár rákérdezni nem árt. Szóval ennyiből nem lehet megmondani.
2018. okt. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azt nem értem hogyha valaki full egészséges, akkor hogyan lehet hogy egyszer van ovulációs vérzése másszor nincs. Attól függene melyik petefészek termeli a domináns tüszőt abban a hónapban?

Nekem is 2-4 alkalommal volt közepidőben egy verfolt nődoki szerint nem probléma ovut jelzett. Na de akkor miért nem jelentkezik mindig?

2018. okt. 31. 12:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem csinálsz mindent egyformán minden ciklus alatt, a hormonháztartást meg befolyásolja a stressz, táplálkozás, mozgás, nátha, antibiotikum... van, aki érzékenyebben reagál testileg kisebb változásra is, másnak meg évekig óramű pontosságú és mindig ugyanolyan tünetekkel járó ciklusai vannak, mégis lehetnek mindketten termékenyek és egészségesek.
2018. okt. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem most a 2.babánál volt ovukor barnázásom. Orvosom azt mondta az ovu okozhatja. Elmondta pontosan, de már nem tudnám úgy leírni. Abban a hónapban meg is fogant a kisfiúnk. Előtte is volt minden hónapban ovum mert hőmérőztem és lh teszteltem de mégsem volt középidős vérzésem, barnázásom. Szóval igen, lehet kedves kérdező! Sok sikert!
2018. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Ez nagyon megnyugtató volt most :)

2018. okt. 31. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!