Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz ha az apa a fogantatàs...

Igaz ha az apa a fogantatàs idején dohànyzik, beteg lesz a születendő gyerek?

Figyelt kérdés
Félek hogy a pàrom dohànyzàsa esetleg àrthat a születendő gyerekünknek.Mi az igazság ebből?Esetlegg tapasztalta valakinek? Köszönöm!

2018. okt. 31. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%

Nekem volt születésétől mozgássérült osztálytársam, az anyja dohányzott. Nem tudomez mennyire játszott közre, de ez az én tapasztalatom.

Jobb lenne ha fogantatás előtt legalább 1 évig nem dohányozna.

2018. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az anya,az az én nem dohànyzom,nem iszom,és nem szedek gyógyszert semmilyent.Egészségesek vagyunk mindketten,csak a párom dohányzik
2018. okt. 31. 20:17
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én páromnak sajnos nem sikerült leszokni mire teherbe estem de kisfiunk szerencsére egészséges.

Arra figyelj hogy te ne dohányozz, passzívan sem

2018. okt. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem dohányzott/ dohányzik. Egészséges babánk van.
2018. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Hát ez már fáj. Hogy lehet ennyire a propaganda hatása alá kerülni?
2018. okt. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Utolsó két valaszolónak duplàn köszönöm,kicsit megnyugtattatok :)
2018. okt. 31. 20:37
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A férjem dohányzik/dohányzott, sőt az első gyerek előtt én is, még akkor is mikor még nem is tudtam, hogy várandós vagyok. Két egészséges gyermekünk van.
2018. okt. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én apám dohányzott, és anyám is akkor szokott le, mikor megerősítette az orvos, hogy terhes. Semmi bajom nincs.
2018. okt. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

maximum a spermiumok minőségére számára van hatással, a gyerek egészségére nincs :)

az én férjem is dohányzott, ahogy kb az ismerőseimnél mindenhol a férfi, és mégis mindenhol egészséges gyerek van.

2018. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nem a neten olvastam erről,hanem sajnos a nőgyógyászaton az orvosom mondta,hogy nem biztos hogy olyan jó tulajdonságokkal fog születni a gyerek,ha az apa aktív dohànyos.En is megcafolnam,mivel én édesapám is dohányzott mikor én fogantam.Az orvosom pedig kutatásokkal jött,hogy a legújabb kutatások szerint....
2018. okt. 31. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!