Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs peteérés mit tegyek?

Nincs peteérés mit tegyek?

Figyelt kérdés
A doki azt javasolta hogy menjek vervetelre ha megjon, de ha nem akkor majd 1 hónap múlva kuld egy másik vizsgálatra. Annak az eredménye meg 3 hét de nem akarom el tolni ilyen sokáig.... jó tudom nem lehet ezt sürgetni de mégis jincs valami alternatív módja hogy segítsek magamon?
2018. nov. 1. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nincs.
2018. nov. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Egyszer el kell kezdeni. Ez masnak is ilyen sok ido. Turelem.
2018. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Legyél türelmes nem szabad elkapkodni az ilyesmit. Inkább várj 6hetet minthogy akár éveket..
2018. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Elmehetsz másik orvos véleményét kikérni, de vérvételes eredmény híján ő sem tud mást mondani.


Én is így kezdtem, vérvételből derült ki, hogy nincs peteérésem, ezért nem sikerül teherbeesnem. Gyógyszerrel meghoztuk a menstruációmat, majd azóta Clostilbegytet szedek (4. hónapja, de ez az utolsó). Amióta szedem, a doki mindig néz UH-val, elvileg van érett tüszőm. Sajnos teherbe esnem még nem sikerült, de legalább a menstruációm pontosan beállt, 28 napra. Ilyenről sose mertem álmodni sem!

A következő lépés nem tudom mi lesz sajnos, nemsokára megyek a nőgyógyászhoz, majd akkor beszéljük meg.

2018. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Endokrinológus a megoldás.
2018. nov. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akinek nincs peteérése, annak nem is jön meg?
2018. nov. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6# de igen vagyis változó. Nekem pl pontosan 31 naponta jött meg és nem volt peteerese 8honapig minimum
2018. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is összevissza jön meg, van mikor 27-28napra,van mikor 29-32-35. De voltam orvosnál, és mondta hogy van peteérés, sőt, tuszo repedés előtt voltam. De szerintem ez nem azt jelenti, hogy mindig van, meg lesz. És nem jön össze a baba. Én depresszióban vagyok már szinte. Nagyon szomorú vagyok, már egy éve. 6-os voltam. Bocs az offert
2018. nov. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!