Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek magas prolaktin szint...

Akinek magas prolaktin szint miatt nincs peteérése, annak milyen a menstruációja?

Figyelt kérdés
Rendszeres vagy rendszertelen? Egyáltalán van? Hogy derült fény az anovulációra?
2018. nov. 3. 07:39
 1/1 Coffelia ***** válasza:
Nekem a kisfiam születése után 1 kerek évig nem volt menstruációm, aztán visszajött magától, pedig még bőven szoptattam. 2 éves elmúlt már, én hosszan terveztem szoptatni, nem elválasztva, hanem megvárva az elválasztódást. Már alig kérte, de a 2 éves kori szeparációs szorongás, és a heti 2 napos bölcsi hatására betriplázta a napi ciciadagot. Szóval a prolaktinom egy hónapra az egekbe szaladt, és kimaradt egy havi. Aztán másfél hónap múlva, ahogy visszaritkult a szopi, megint megjött. Nálam ilyen... valószínűleg az egyszeri durvább kilengés miatt volt.
2018. nov. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!