Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti ahogy eldöntöttétek, hogy...

Ti ahogy eldöntöttétek, hogy szeretnétek gyereket, hányadik próbálkozásra jött össze?

Figyelt kérdés

Néztétek-e mikor van peteérés?

:)

Ha egymás után több szeretkezés van, van-e nagyobb esély az ikrekre? :)



#terhesség #peteérés #ikrek #eldöntöttétek #több szeretkezés
2018. nov. 3. 23:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

Már nem számoltam, hanyadik próbálkozás, mert nekünk 7 év után sikerült.

Minden volt: ovulációs tesztelés, petefészek stimulálás, 3 inszemináció, 6 lombik....


Az ikrek pedig nem az együttlétek számától lesznek; olvass utána...

2018. nov. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Az első előváladékból. Ő a nagy túlelő. 11 éves.

A második és a harmadik a 2. hónapban. Mindkettő elment.

2018. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

Elsőre, nem néztünk semmit, nem is középidőben fogant hanem később. Mi sokat voltunk együtt abban az időben, ikrek lett

a csillagjegye. 😂

2018. nov. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%
Elsőre. Nem figyeltünk semmit. ☺
2018. nov. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
Az első pár hónapban nem figyeltem semmit. Aztán mindent probáltunk: hőmérő, ovu teszt, vitaminok, gyógynövények, speciális síkosító, életmód váltás, stb. De egyik se vált be, 2 éve próbálkozunk.
2018. nov. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Az első gyermekünk az ötödik, a második pedig a harmadik próbálkozós hónapban jött össze.
2018. nov. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Kedves első és ötödik válaszoló ! Még annyit kérdeznék tőletek,hogy szedtetek korábban fogamzásgátlót ?
2018. nov. 4. 06:39
 8/23 anonim ***** válasza:
Abbahagytam a fogamzásgátlót, 3 hónapig hagytam tisztulni a szervezetem, és a gyerekek első, második, és első hónapban fogantak.
2018. nov. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
2. hónapban jött össze, fogamzásgátlót nem szedtem. Menzesz naptárat vezettem abba vittem fel az együttlétek számát, középidőben próbáltunk mindig együtt lenni.
2018. nov. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%
Miután eldöntöttem 4 év volt, mire sikerült. Sokmindenen keresztülmentünk, szerencsére már itt kúszik-mászik körülöttünk és készíti ki az idegrendszerünk :)
2018. nov. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!