Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció első napját a...

Menstruáció első napját a rendes vérzéstől vagy az előtte lévő barnázástól kell számolni?

Figyelt kérdés
Menses előtt 1-1nappal szokott lenni barna folyásom. Annó az orvosom azt mondta, hogy az első barna folyástól kell. Igaz vagy az első vérzéstől?

2018. nov. 5. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az az elso nap amikor a piros verzes jelentkezik.
2018. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
60%
Szerintem ez baromság. Én mindig a rendes vérzéstől számolom. Nekem nem barnás előtte, hanem rendes piros, viszont pecsételő vérzés szokott lenni néha már 3 nappal az igazi vérzés előtt is, de azt sosem számolom bele, egyrészt azért, mert akkor összesen minimum 10 naposnak számítana a menzeszem, ami azért elég irreális, másrészt azért, mert legtöbbször a naptári idő szerint jön meg napra pontosan, innen tudom, hogy ha mondjuk 6.-án kell megjönnie, és 3.-án már picit van vérzés, az csak egy "bevezető", innen tudom, hogy 3 nap múlva biztos megjön, és a 3. És egyben legfontosabb ok, hogy első nap mindig fáj a hasam, és kegyetlen sz*rul érzem magam, és a vérzés jóval intenzívebb, és folyamatos. Elég nonszensz lenne, ha a pecsételéstől vagy barnás vérzéstől számítanám a menzeszt, hisz gyakorlatilag onnantól számítva csak a 3-4. Nap kezdődik az igazi, erős vérzés ami fizikai fájfalommal és tünetekkel jár.. De ez csak az én véleményem..
2018. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Én is úgy vagyok mint a #2es. Nekem változó. Van előtte néha barnázás néha pecsételés 1-1x semmi. Viszont ha ilyen “szigorúan” akarod követni nőgyógyászok óra pontosan számolják. Mármint ha este 6előtt jelentkezik akkor az nap kezdődik a mensid ha csak este negyed 7kor akkor már a más nap az első nap a ciklusodban.... ne kérdezd miért este 6hoz viszonyítják....
2018. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom. Gyereket szeretnek de igy nehezebb kiszamolni az ovulaciot. Ha verzestol szamolom akkor ugy konyebb beloni a 30-34 napot
2018. nov. 5. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!