Terhesség jele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal babát szeretnénk és már a második hónapja próbálkozunk. Az utolsó mestruációm október 15-18-ig tartott, és szombaton vagy vasárnap várom a nemvártat. :) (A ciklusaim mostanában az utóbbi 4 hónapba 26 naposak voltak)

Folsavat szedek minden reggel éhgyomorra, irodai munkát végzek, szeptember óta nem cigizünk, szóval minden rendben...

A kérdésem az lenne, mivel nem vagyok tisztában vele milyen előjelei lehetnek pontosan a terhességnek. Az utóbbi 2-3 napban eléggé puffadok, és nem tudom mitől van ez, voltak hasszurkálások is, de jóval mensi előtt vagyok még és ezért sem érzem.

Szerintetek ez a fájó főleg baloldalon beszoruló puffadás ez lehet egy előjel is úgymond? Vagy valami más lehet a háttérben?

Nem rég voltam teljes kivizsgáláson vérvétel, augusztus végén nőgyógyásznál és ott is minden rendben volt.



#terhesség ##puffadás
2018. nov. 6. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Hétfőn már tesztelhetsz és kiderül.:)

5 nappal mensi előtt,azért nem olyan furcsa,ha megjelennek a pms tünetek,egyébként.Akár puffadásról vagy hasszúrkálásról van szó.

Az,hogy mi lehet a háttérben,nem hinném,hogy valaki meg tudná neked jósolni.

2018. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Először is, mihamarabbi babásodást kívánok nektek! :) Leírom az én tapasztalataimat. Amikor elkezdtünk próbálkozni, akkor utána teljesen önkéntelenül is folyamatosan figyeltem a testem, hogy milyen jelek vannak mensi előtt, minden hónapban. És több, mint egy év próbálkozás után mondom, hogy bármi lehet PMS. Volt nálam is minden, hasszúrkálás, enyhe görcsök, erősebb görcsök, derékfájás, zsibbadós érzés... Szóval annyit tudok nyilatkozni, hogy tényleg mindent észreveszünk ilyenkor, még ha az előző 15 évben fel sem tűnt. :D És sajnos mindenre rá lehet húzni, hogy előjel vagy épp PMS. Szerintem akik esküsznek, hogy ilyen olyan előjelek voltak, éppen szerencsések voltak, hogy abban a hónapban sikerült, viszont amit tudni kell, hogy gyakorlatilag ezeknek a jelentése mindkettő lehet. Remélem segítettem. JD
2018. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!