Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a honapban ket napon is...

Ebben a honapban ket napon is pozitiv volt az ovu teszt. Mikor van ilyenkor tuszorepedes? Ket variaciot olvastam 1. utolso pozi nap utani elso negativ nap 2. Elso pozi nap utani nap. Akkor is ha az is pozitiv.

Figyelt kérdés

#peteérés #ovuláció #tüszõrepedés
2018. nov. 11. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kerdezo!

En mostanaban sokat olvasok a temaban, en az elso negativ napot mondanam tuszorepedesnek.

De a pozitiv napokon is es az elso negativ napon is erdemes egyutt lenni, ha a cel a babatervezes.

Az elso negativ nap utani napot mar van aki kesonek irta, es en is igy tudom.

Sok sikert! 😊

2018. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi☺️Minden nap egyutt voltunk🤣 2 nap mulva nem kene megjonnie.
2018. nov. 11. 16:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Na akkor drukkolok!!

Nekem meg van egy hetem a nemvartig😌.

2018. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tul szemelyes a kerdes, megkerdezhetem, hogy miota probalkoztok?

Nekunk ez a 4. honapunk.

23/L

2018. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem regota igazabol. Ez a 3. honap. Csak mivel rendszertelen kicsit a menzeszem, igy most ebben a honapban ovu teszteztem, tuti ami em eddig nem is jokor probaltuk. Bar nekem mar van egy kisfiam, es ahogy o fogant az igazi csoda. ( akkor meg rendszertelenebb volt, akkor mar 60 napja nem jott meg, de nem is terveztunk babat. Egyszer nem vedekeztunk, ra 10 napra pozitiv lett a teszt, most masfel eves :)) szoval most elem meg eloszor ezt a probalkozasos varakozos idoszakot...
2018. nov. 11. 18:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor tenyleg ez igazi csoda a kisfiad! Gratulalok hozza!

En meg ugy gondoltam, ha egyszer akarunk babat akkor elsore sikerul ugy is. Hat nem igy tortent. Mi kulfoldon elunk, mar egy jo ideje nem voltam rendes kivizsgalason, egy vervetel ram ferne, csak a munkank miatt nem tudunk barmikor hazamenni. Nekem 3 eve vervetel alapjan volt egy pajzsmirigy alulmukodes gyanum, ami vegul negativ lett a kontrol vizsgalaton. De mivel nem voltam egy ideje lehet ez elojott megint ami bezavarhat. De nem adjuk fel, meg az elejen vagyunk. Most ott tartok hogy mar nem gorcsolok ra. Remelem jon majd. Ha itt az ideje 😊

2018. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nektek hány napig pozitív?
2018. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En eddig csak egyszer hasznaltam ovu tesztet, azt sem biztos hogy jo idoben.

Ugy tudom akkor pozitiv az ovuteszt ha szinte ugyanolyan erosen latszik mint a teszt csik. Ami kb. 2-3 napnal tovabb szerintem nincsen. De javitsatok ki ha maskepp van.

2018. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szoval maximum 2-3 nap ami pozitiv lehet.* Es a legerosebbet kell figyelembe venni majd masnap ha negativ a teszt, akkor bekovetkezett az ovulacio.
2018. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elso honspban 1, most meg 2.
2018. nov. 11. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!