Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek a héten lett pozitív a...

Akinek a héten lett pozitív a tesztje, mikor megy orvoshoz?

Figyelt kérdés
Jó lenne korán menni, mert ha neadjisten méhen kívüli terhesség, akkor jobb minél hamarabb lépni, de amiatt jobb lenne várni,hogy legyen szívhang, és hogy nehogy emiatt elmenjen a baba (bár én ez utóbbiban nem hiszek).

2018. nov. 11. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Múlt hét hétfőn teszteltem pozit, hívtam a dokim, mondta h 1, 1.5 hét múlva var, így ehét pénteken megyek, így volt időpont :) izgulok, mondta először lehet nem sokat fogunk látni, de azt megmondja h méhen belüli e és egyáltalán valóban terhes vagyok e :)
2018. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsánat, szóval hétfőn lett pozitív :D de nekem ez vasárnap este már a múlthét :)
2018. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En holnap hívom a dokim.
2018. nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A méhen kívüli terhességtől félve totál felesleges hamar dokihoz menni, mert ahogy a méhen belülit nem látja, a méhen kívülit sem fogja. Elég ritka az, hogy valakinek olyan méhen kívüli terhessége van, hogy azonnal egyértelműen eldönthető. Általában több napos megfigyelés, HCG méregetés, UH-zgatás előzi meg a diagnózist. Megrepedni meg nem 4-5 hetesen szokott, hanem később.

Ha túl hamar mész, pont, hogy feleslegesen be fognak paráztatni, hogy méhen kívüli...

Betöltött 6. héten érdemes menni. Akkor már látható rendesen.

2018. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!