Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora a hch ertek, ha ikrek...

Mekkora a hch ertek, ha ikrek vannak?

Figyelt kérdés
Lombik programban vagyunk es sikerult hal isten, a 14.napi (beultetestol szamitva) vervetel 1927-es hcg erteket mutat. Ugyan csak 1 embriot ultettunk vissza, tehat ketpetejuek biztos nem lehetnek, de szerintetek lehetseges, hogy egypeteju ikrek lettek? Eleg magasnak tunik nekem ez a hcg a 14.napon. Vagy volt mar vkinek ekkora ertek nem ikrekkel is??

2018. nov. 13. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ebből nem lehet következtetni...

Nekem 2x fogantak ikrek lombikkal.

Az elsőnél 2360 volt a HCG; a másodiknál 613. Mindkét esetben ET+13-nál volt a vérvétel és 5 naposokat kaptam vissza. Végül egy kislányunk született, az alacsonyabb HCG-s eredményből.

2018. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Et+9 315 volt a hcg ikrekkel

Egy babával szinten et+9 175

2018. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ET+14-nél volt 2800. És tudom, hogy hülyeség, de a terhességi teszt is rettentő erős pozitív volt.
2018. nov. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ikrek lettek:)
2018. nov. 19. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ez tényleg nagyon magas hcg érték volt! Megkérdezhetem, hogy mennyi volt a progeszteron? Nekem ET+12 volt a hcg 900 körül. Én is remélem, hogy ikrek, de várom az ultrahangot. Nekem mondjuk kettőt is ültettek be, nálad ez nagyobb csoda! :)
2018. dec. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Progit sajnos nem tudok neked mondani, mert nekem nem volt friss transzfer, csak fagyasztott beultetes, es fet elott nincs vervetel. A punkcio utan mertek utoljara es akkor ha jol emlekszem 1,8 volt, de erre nem mernek megeskudni.
2018. dec. 11. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!