Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bárkinek akinek a mensi...

Bárkinek akinek a mensi teljesen UGYANOLYAN volt (mennyiség, hossz, állag stb) és mégis bábás volt?

Figyelt kérdés
Több embertől lehet hallani hogy az első vagy első pár hónapban vérzik, mégis terhes. Azt mondják olyankor valami másmilyen a mensiben (hossz, állag, mennyiség stb). Van köztetek olyan akinek teljesen ugyanolyan volt mégis terhes volt?

2018. nov. 13. 10:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Bábás= babás
2018. nov. 13. 10:47
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
A legtöbb nönek baba nélkül sem ugyanolyan a menzese, hanem vannak eltérések - és nyílván ilyen esetben van több lehetöség arra, hogy ne vegye észre a terhességet az illetö.
2018. nov. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én nem ismerek ilyet.És nem is igazán hiszem el, hogy van ilyen.
2018. nov. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De van ilyen!!nem is egy ismerosom jart igy!!!!
2018. nov. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekem is megjott normalisan terhesseg alatt(1honapban)en nem tudtam hogy terhes vagyok mert nem volt a 6-7.hetig semmi tunet,amikor elmentem a nogyogyaszomhoz vizsgalatra akkor derult ki hogy terhes vagyok,de meg is megvolt a menzeszem,ugyan annyi napra amennyi addig volt.

Azt mondta hogy van ilyen eset is,nem kell megijedni.

Egeszseges eletvidam lanyom lett.

2018. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!