Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szellemcsikos a teszt?

Szellemcsikos a teszt?

Figyelt kérdés

26-28napos ciklusaim vannak ma vagyok a 27. Napon

Előtte már 2-3nappal fáj a hasam alja , érzem h megfog jönni most viszont semmit nem érzek Csak a mellem fáj. Reggeli tesztem

Ez lenne a szellem csik? A vonal 5p belül ott volt a képet kb 20percre rá csináltam. X epil teszt.

Volt meg valakinek ilyen ?


[link]


[link]


2018. nov. 13. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
En ezen nem latok szellemcsikot sem vagy a reagens helyet sem.
2018. nov. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ott az L betűnél az nem árnyék hanem egy vastag csik
2018. nov. 13. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Én is láttam nagyon halványan egy kazettás teszten a 2. csíkot, de annyira halvány volt, hogy csak akkor lehetett látni, ha úgy fordítottam fény felé, és akkor sem tudtam hogy ez csík-e, mert olyan mintha csak a nyoma lett volna valaminek... 2 napra rá erősödött és babás voltam. :) Szóval jól láttam... nálad sokkal jobban látszik, az enyémet szinte nem is lehetett látni! Szerintem rajtam kívül senki sem látta volna. :D Aztán úgy voltam vele, hogy 2-3 nap múlva kiderül, vagy igen, vagy nem, és hát nekem igen lett. :)
2018. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos nem az, az illesztés alattira gondolsz? A reagens helye kb. fél centivel van a kontrollcsík mellett. Ez egy full negatív teszt.
2018. nov. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Te amit látsz szürke.

Amugy meg a második csiknak nem ott kellene lennie, hanem a reagens és a kontroll között. Ez negatív.

2018. nov. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegnap csináltam ugyan ilyen tesztet délután, az nem volt kérdés számomra se h negatív ho fehér volt . Először én is azt néztem hogy lehet nem is ott kellene lennie de 100% hogy ott volt egy csik. Utána fotóztam csak miután át elemeztem :D látszott a papir vége meg ahol lennie kell a csíknak ott is egy vékonyka vonal . Na mindegy pár nap kiderül:/ az az egyetlen tünetem hogy nincs tünetem csak azért teszteltem:)
2018. nov. 13. 12:52
 7/8 anonim ***** válasza:
A masodik csiknak nem ott a helye. Ez a csik az illesztesnel szokott megjelenni, talan mert nedves, de ez tuti nem jelent semmit. En mindenhol latok csikot,ott is ahol nincs, de ez negativ:( de drukkolok, h valtozzon!
2018. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen én is azt furcsaltam,csak az előző teszthez képest ez más volt azért kérdeztem

Köszönöm mindenkinek a választ

2018. nov. 13. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!