Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az hogy tudom...

Miért van az hogy tudom szinte lehetetlen hogy terhes vagyok. De mégis parázok? Hogy tudnék picit megnyugodni?

Figyelt kérdés

Kérdésben volt kint a szitum (barátom írta ki. Gumival védekezünk -végül csak kb 1 percet volt bennem, így hozta a sors-, ám lehet hogy ovu előtti napon mikor feltette a kezéről kenődhetett rá előváladék, előtte nem élvezett el, csak előváladék lehetet max a kezén), ott is leírtátok ti is hogy lehetetlen. Én is tudom.

Mégis rettegek hogy mi van ha mégis baj van. Ma vagyok a 26.ciklus napon 24-26naposak a ciklusaim. Néha 28 de 1x volt olyan is hogy 32 napra jött meg. Előtte picit barnázni szoktam, még az sincs.

1 hete szúrkál néha a petefészekem, kb 5napja néha vannak alhasi görcseim is. Folyásom is volt. Tegnap este talán érzékenyebb volt a mellem (sose volt érzékeny, így nem tudom mi számít annak, nem volt kényelmes hasonfeküdni, nagy mellem van) már bármit be tudok beszélni terhestűnetnek is, tudom hogy ilyenkor szinte ugyanazok még mint a pms. Rémálmaimban mind pozítivat tesztelek. Ma éjszakai àlmomban is, fel is töltöttem azoknak akik azt írták, hogy kizárt ennyitől a terhesség.

Hogy tudnék megnyugodni? Köszönöm a rendes válaszokat.



2018. nov. 15. 07:07
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Talán szakember segitségével, vagy nem tudom, ha tablettát szednél, akkor is paráznál szerintem, pedig a guminál sincsen rá ok.
2018. nov. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Máskor nem szoktam. Sose. Bizok a gumiba. És mindig használunk, sosincs 1-2percre berakom anélkül akciónk. Mikor ujjaz előtte kezet mos. Figyelni szoktunk ezekre.

Aztán ebben a hónapban nem tudom miért, hogy történt de volt lehetősége a kezéről előváladéknak kerülni a gumira amit feltett magának.

És most hogy volt hibázásunk parázok, mégha tudom mennyire minimális esély van rá, majdnem kizárt, hogy gond legyen.

2018. nov. 15. 07:33
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Úgy tudsz megnyugodni, ha tesztelsz.

Aztán úgy hogy nem szexelsz többet, amíg ennyitől beparázol. Tessék utánaolvasni.

2018. nov. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utána lett olvasva. Sok helyen. Nőgyógyászok oldalán is, több meg lett kérdezve, ellentmondásos rengeteg dolog. És tudom hogy szinte esélytelen ennyitől teherbe esni. Tudom. De attól még képes vagyok parázni, ennek semmi köze ahhoz hogy 22évesen szexelek vagy 42évesen. Parázós vagyok. A semmin is tudok idegeskedni, ez nem fog megváltozni.

Amugy meg tesztelni még korai. Feleslegesen nem lővök el egy tesztet. Majd kb 3nap múlva lehet, ha már elég megbízható eredményt akarok kapni.

Fogok tesztelni. Ha meg is jön utána is, többeknek van vérzése terhesség alatt.

A kérdés arra vonatkozott, addig hogy tudnék megnyugodni.

2018. nov. 15. 08:22
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Milyen választ vársz erre? A másik kérdésnél is és itt is többen leírtuk, hogy így nem lehet teherbe esni. A stressztől késhet, és a tüneteket amiket leírtál érezheted amiatt, hogy folyton erre gondolsz. Többet senki nem fog tudni mondani annál, hogy nem vagy terhes. Majd ha megjön és utána tesztelsz (teljesen felesleges), akkor elhiszed.

Ha ennyire parázós vagy, szedj fogamzásgátlót, használjatok spermicidet vagy más védekezési módot az óvszer MELLETT.

2018. nov. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt kérdezed,hogy tudnál megnyugodni,utána meg azt írod,hogy a semmin is tudsz idegeskedni,ez nem fog megváltozni.Elég nagy feladat elé állítod a GYIK népét, ha úgy kérsz segítséget,hogy előtte eldöntöd,úgyse fog megváltozni:)Persze, nyilván te is tudod, minél tovább stresszelsz, annál többet késik.(Nem, nem attól,hogy terhes vagy, mert nem vagy az.Bárcsak ilyen könnyű lenne teherbe esni!)De hogy ötletet is adjak:1.Dőlj hátra és igyál egy nyugtató citromfű teát.Csak lazulj!2.Használd Murphy-t! Szervezz valami olyan programot, amit sose tennél, amikor menstruálsz. Na, akkor tuti meg fog jönni:)Hosszabb távon: Ahogy már előttem is írták, válassz egy kiegészítő védekezést a gumi mellé.Dupla védelem, feleannyi stressz alapon. Szép napot!
2018. nov. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kedves #6! 😊 megfogadom őket.
2018. nov. 15. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!