Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha késik a mensim akkor az...

Ha késik a mensim akkor az ovulációm is később volt? Ha most stresszelés miatt késik akkor is?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a 12-18napon bármikor lehet, nekem szinte mindig pontos 13-14. napon van, érezni szoktam, nyák is akkor van. Vagy ha stresszelés miatt késik akkor azok a napok késések, de az ovut nem befolyásolják?

2018. nov. 15. 07:45
 1/3 momoka 2002 ***** válasza:
Az ovud idopontja szerint valtozik a ra kovetkezo menzid idopontja. Altalaban a menzi 14 nappal koveti. Szoval ha 14.napon volt akkor 28. Korul kene megjonni, ha 19. Napon akkor a 32. Nap korul. De mindenki mas. Ez az elmelet. Nezzz korul eddigi ciklusaidban,ha tudtad mindig mikor van akkor kiszamithatod nalad hany napos altalaban a lutis szakasz es aszerint tudod majd mikor jon a menzi.
2018. nov. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy igy számolják. De ha nem magától késett volna. Hanem megjött volna a 26.napra akkor ugye 12-13lett volna ovum.

Olyan létezhet a nagykönyv szerint (tudom valóságban más) hogy akkor volt, de most stressz miatt késik a mensim és îgy több mint 14nap van hátra? Mert az utóbbi kb 1 hetem nagyon stresszes volt és most késik is.

2018. nov. 16. 09:58
 3/3 momoka 2002 ***** válasza:
Azt nem hinnem hogy ovu utan annyit kesne,ha nem tortent megtermekenyites a sargatest 14 napig eletkepes. Utanna levalik a nyalkahartya,nincs ami fenntartsa azt az allapotot.
2018. nov. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!