Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napja nem jott meg a menzesz...

7 napja nem jott meg a menzeszem csinaltam tesztet, szerintetek milyen ez az eredmeny?

Figyelt kérdés

Igazabol most itthon csak ez az olcso teszt van(arra gondoltam h miert vennek dragabbat mikor mindig negativ) de azert teszteltem,csinaltam 3 tesztet es mind ilyenek lettek csak eleg gyenge a minosege,a kontrol vonal is gyenge igy nem tudom(merem) biztosra kimondani,ezert kerlek segitsetek!hetvegen veszek egy dragabbat is,de addig is erre mit mondanatok?merjek ugrabugralni oromomben? [link]

[link]


2018. nov. 15. 09:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Ez pozitív... :) Kicsit ugrabugrálhatsz.. :)
2018. nov. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen pozibol szopizik epp rajtam a hat hetesem 😋 gratulalok
2018. nov. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Ja, és felesleges drágább.. Attól nem leszel terhesebb :) Nálunk most jön a 3., s mindig a legolcsóbb tesztet használtam. Azt is csak 1x :) (Első voltam.. )
2018. nov. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Kicsit


Nagyon pedig akkor ugrálj amikor az orvos is megállapítja a szívcsőpulzálást


Halk gratu

2018. nov. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Jó lesz ez :)
2018. nov. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok! De hidd el, felesleges a drágább. Ez egyértelmű pozitív.
2018. nov. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon koszonom mindenkinek!😁 olyan boldog vagyok ☺️
2018. nov. 15. 09:54
 8/19 A kérdező kommentje:
Es miutan pozitiv a teszt azutan az elso vizsgalatra mikor kell menni?
2018. nov. 15. 10:11
 9/19 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmü pozitiv Gratulálok😊
2018. nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia:) lehet azért nem mutassa erősen mert még nagyon az elején vagy. Meg ne örülj előre enis így voltam aztán 8hetesen csak üres petezsak volt missed ab lett belőle, az a biztos mikor mar van szívverés, és orvoshoz raersz menni 6hetesen akkor mar látni is valamit és nem kell aggódnod hogy nincs ott semmi akkor már talán van szívverés is. Előtte fölösleges menni mert úgysem látni semmit:) a teszt rol pedig annyit pár nap múlva már erősen fog látszani. Boldog babavarast!!
2018. nov. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!