Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel teszttel teszteltem...

Gabriel teszttel teszteltem ma délután. Időn túl szemmel látható rózsaszin csík negatív?

Figyelt kérdés

2 gyerekem van, a harmadikat nem gátoljuk hogy jöjjön. Csináltam egy tesztet délután. 1 perc még semmi.. közben szóltak a gyerekek... 1 óra múlva ránéztem és 2 csíkos és se forgatni se lámpa alá tartani nem kellett. Reggel tesztelek újra.

szerintetek reménykedhetek?


2018. nov. 15. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Kép? Amúgy szerintem reménykedhetsz.
2018. nov. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, egy perc és egy óra között bármikor kijöhetett a második csík.... a helyedben biztosan csinálnék másikat, hogy pontosan tudjam, mikor:) Az itt olvasott tapasztalatok alapján az időn túli pozitív néha babát jelzett, néha nem, ezért erre felelőtlenség lenne bármit is írni.... de a reményt ne add fel:)
2018. nov. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem élem bele magamat. Hétvégén azért csinálok mégegyet. Csak az volt a fura hogy rózsaszín és nem is olyan halvány. Megpróbálom a képet feltenni
2018. nov. 16. 09:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Kepkuldes.com-ra tedd fel
2018. nov. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2018. nov. 16. 11:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Eleg homalyos a kep. Viszont ilyen eros csik sztem nem lesz, ha szaradasi.
2018. nov. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Abból indulok ki, hogy amit emlékbe eltesz az ember, az jóval régebbi, mint 3-5-10 perc, mégsem lesz a nulla csíkból csík napok múlva sem, és a halvány pozitív is halvány pozitív marad, így akár napokon át lehet nézni a tesztek fokozatos erősödését. Arra akarok kilyukadni, hogy ha normális lenne, hogy nemlétező HCG-t egy idő után kipótol a teszt, akkor vagy minden negatív teszt csíkos lenne egy idő után, vagy a nagyon halvány pozitívak beerősödnének sötét rózsaszínre. Azért ez nincs így.


Én értem, hogy van száradási csík meg szellemcsík, de ezek nem rózsaszínek, és csak trükkökkel láthatók, szinte odaképzelhetők.


Ami a képeden látható, az egy halvány rózsaszín csík, szerintem egy halvány pozitív teszt.

2018. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Holnap reggel újabb teszt, remélem pozitív lesz időben! :)
2018. nov. 16. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!