Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye fölöslegesen aggódom a...

Ugye fölöslegesen aggódom a fogantatás miatt?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok kb. 10 hónapja a párommal es 9 hetes pár napos terhes.

Az utolsó menstruaciom augusztus 28an volt és 39 napra jött meg. Nem akartunk mindenaron mar babát de úgy voltunk vele ha jön jojjon!Sokszor belém élvezett a párom nem is tudnám megmondani melyik napokon.Mivel én messziről költöztem ide szept 27en hazajöttem pár napra.Raadasul volt egy kis nézeteltérésunk is.aznap csinaltam 25os tesztet negativ volt. Ne ítéljenek el senki itt régóta udvarolt volna nekem egy férfi aki nagyon nem akarta hogy a mostani párommal legyek és nagyon bánom de találkoztam vele 28an.A lenyeg én a páromat nem tudtam elerni egyedul ereztem magam bár bánom de össze tavaly irtam ezzel a fickoval.Megujazott de biztosan tudom tiszta volt a keze én meg kézzel kielegitettem.Nem volt behatolas,nem ért hozzam miután elelvezett meg töröltem egy pzsvel a kezem feltöltöttem és kb fel óráig meg kocsikaztunk de mar akkor nagyon bántam és úgy gondoltam jo hogy nem feküdtem le vele.Aztan haza mentem a saját kocsinál és a ház előtt meg kb 2 órát telefonáltam egy ismerősömmel majd bementem a házba és valószínű h kezet mostam de mar nem emlékszem úgy belezavarodtam a lenyeg h lefekudtem és mivel én nem mentem el magamhoz nyúltam de a hüvelyembe soha nem nyulok szoval csak a csiklomat izgattam.Masnap megérkezett a párom bocsánatot kert nagyon sokat beszélgettünk beláttuk annyi a gond h nehez az osszeszokas a lenyeg h szeretkeztunk és ismét belém elvezett.Okt.7en lett egy halvány pozitív teszt majd 8an a 10ed erzekenysegu biztosan kimutatta a terhesseget.

Annyi hogy az orvos szerint később fogant mivel hosszabb a ciklusom.Orulunk neki én kicsit nehezebben viselem feltekenyebb lettem és egy alkalommal viccesen azt mondta h ne csinaljak mert majd ő is ker apátsági tesztet.azota olyan lelkiismeret-furdalás ok van és csak szamolgatok meg próbálom felidézni hogy tenyleg nem csinaltam semmi olyat azzal a másikkal.Megis nyomaszt mar anyukám és a húgom is mondja h fejezem be ezt a hülyeséget mert csak artok a babának és nyugdíjak meg h a páromtol van.Tenyleg mióta tudjuk jobb lett a kapcsolatunk esküvőt tervezunk én meg ha sok az idom ezen ragodok .Szamolgazom mikor volt peteeresem vagy h mikor csinalhattuk de képtelenség megmondani.Kerlek ne ítéljetek el hibáztam de ugye nyugodjakmeg vegre?Olyan hulye vagyok h azota öt is felhívtam mondja el h tiszta volt a keze és mondta h fejezzem be ezt a hulyeseget és nyugdíjak meg és hogy a párom milyen ügyes volt-feltekenykedett.

Amugy szerintetek mikor edzettem teherbe?okt 16an hcg 870 aztán NOv 6an 8 hetesben és 2 napoknak mondtak.

Koszonom



2018. nov. 16. 12:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Huuu bocsanat a hibakert telefonról irtam és nagyon gyorsan!
2018. nov. 16. 12:26
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
30 évesen komolyan nincs annyi eszed, hogy hogy készül a gyerek?
2018. nov. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt akartam írni mint az előttem lévő , aki 30 évesn ilyet kérdez azért az nagyon durva!

Nem is értem hova lesz így a világ, és így nevelsz gyereket, ennyi ésszel?

2018. nov. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Kocsikázol, nyomkodod a telefonodat órákon át, és hazaérve nem mosol kezet, mielőtt magadhoz nyúlsz? Én inkább emiatt aggódnék, nem a sperma miatt.
2018. nov. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egy hosszú kapcsolat lesz előre látom. Na mindegy, az a lényeg nem akartatok babát de a párod többször benned ment el, és más embereknek unalmadban kivered. Nem vagy te rossz lány, csak zavarodott és szomorú. Az ilyenektől mentsen meg a sors minket....
2018. nov. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A párodtól van. Behatolás kell a gyerekhez. Nyugodj meg. Plusz az ujjazástól sem lehetsz terhes.
2018. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.Tudom hogy készül a gyerek és egyetértek hogy ezt így olvasva én is egy idiotanak tunok és azt is nagyon jól tudom h hívattam annak ellenére hogy a körülményeket nem ismeritek.Amugy is aggodos meg stresszes vagyok és sajnos megszólalt a lelkiismeretem.
2018. nov. 16. 12:59
 8/15 A kérdező kommentje:
Hibáztam
2018. nov. 16. 13:00
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Te nem 30 éves vagy, az biztos !
2018. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"mikor edzettem teherbe?" tudom, autocorrekt, de jót röhögtem, sportot űzöl az emberi kapcsolatokból.

Elég gusztustalan a leírásod, javasolható, hogy próbálj meg tudatilag letisztulni, hogy felkészülj az érkező gyerek nevelésére.

2018. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!