Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből megint mensi lesz?

Ebből megint mensi lesz?

Figyelt kérdés
10 dpo. Bocsánat ha nyers leszek. Tegnap még enyhe székrekedésem volt, ma pedig szinte hasmenés-szerű. Fázok. Illetve vizes folyásom lett. Arra gondolok, hogy elkezdett csökkenni a progeszteron :( jah igen, és enyhe gombócérzés a torkomban. Temetem ezt a hónapot is. Hőt nem mérek.

2018. nov. 16. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
10dpon meg nem tudhatod:) meg barmi lehet....
2018. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennyiből ezt lehetetlen megjósolni.


CSak közhelyet (de saját tapasztalat alapján igazat) tudok írni: az agyunkban dől el minden, ha persze a konkrét teherbeesés nem is, de mindenféle pozitív-negatív tünete produkálása egy bizonyos szintig igen. Az idegeskedés, rágörcsölés, túlzott akarás legalább annyi tünetet tud produkálni mint a PMS vagy a terhesség.


Biztosan okod van rá, hogy ne vedd félvállról, mégis az szokott a legjobb gyógymód lenni, ha lefoglalod magad, és nem hagysz magadnak ennyi időt figyelgetni a tüneteket.

2018. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj Istenem. :( Annyira rá vagy feszülve te lány. Ezek a tüneteket akármi is okozhatja. Nyugodj meg, foglald le magad, borzasztó lehet így ez az állapot.
2018. nov. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Valóban borzasztó! Az a legdurvább, hogy sok dolgom van, és mégsem tudom kizárni, pedig nagyon akarom! Ezek a mensi előtti napok megszállottá tesznek :D
2018. nov. 16. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Ezekbol a tunetekbol semmi nem vonhato le. Nekem menzesz elott hasmenesem szokott lenni, folyas talan nem. De most hogy terhes lettem 9 hetes vagyok, bizony majdnem az elejetol higabb a szekletem majdnem hogy hasmenesem van folyamatosan es mindennap nagyobb mennyisegu vizes es kremes folyasom van mint amikor nem voltam terhes. Vard meg a nemvartat es ha nem jon meg akkor tesztelj, addig kar idegeskedned. 😊
2018. nov. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 momoka 2002 ***** válasza:
Nalam 2 ev alatt 4 terhesseg. Most 18 hetesek vagyunk. Az utolsonal a jelszavam a lesz ami lesz. Csak varj, hadd hogy teljenek a napok. Tesztelj nemvart napjan es amig nem jon meg minden masnap. Nincs mit veszitened. Csak nyugalom. Engedd el. Tuneteim mindig ugyanazok voltak menzi elott,talan terhesen kicsit tobb higabb vagy tojasfeherje valadek jelentkezett de csak a teszt tette egyertelmuve.Szoritok.
2018. nov. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást de egyáltalán nem reménykedek :( most újra szárazság van mint mensi előtt szokott, holnap majd jelentkezik a vizes utána kedden megjön :( mindig így van. Tegnap óta néha rámtör a hányinger, de néha előfordul ez is mensi előtt. Csak már legyen kedd és utána sírok egy picit, aztán végre nem agyalok.
2018. nov. 17. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!