Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációnál jelentkező nyákhoz...

Ovulációnál jelentkező nyákhoz hasonlót van most. Paráztam (feleslegesen) hogy terhes leszek az elmúlt 1.5héten. A nyák már a mesim jelzi? (Még csak 1 napot késett) Vagy mégis lehet hogy baba lesz?

Figyelt kérdés
Köszönöm a rendes választ.

2018. nov. 17. 16:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Teszt eddig korai lett volna. Plusz sokan mondták feleslegesen tesztelnék, csoda lenne ha baba lenne.

Tudok nem tudjátok megmondani pontosan, tapasztalatok érdekelnek, kivel mi volt mikor olyan nyákkal találkozott mint ovukor a mensi esedékes idejekor.

En előtte barnázni szoktam (az még nincs)

2018. nov. 17. 16:53
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
igen
2018. nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ez nem volt valami sok. 2 ellentétes kérdésem volt és egy igen a válasz. Melyik igen?


De köszi a válaszod.

2018. nov. 17. 17:10
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Mivel nincs kristálygömbünk ezért mindkettő igen.
2018. nov. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam, nem kell megmondanod velem mi lesz. Nem kellenek az ilyen válaszok!!. A TAPASZTALATOKRA vagyok kiváncsi.

Ha eddig nem lett volna világos: kedves jövőbeli válaszoló, kérlek a TE saját TAPASZTALATOD írd le. És ne ilyen választ, ilyen választ nem kell leírni.

Köszönöm

2018. nov. 17. 17:49
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
akkor nem.
2018. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogorbebol lehetne jobbantudni, hogy volt-e ovulaciod. Letezik olyan, hogy csak kesobb kovetkezik be, de letezik menzesz elotti nyak is, ami kicsit hasonlit a termekenyre, annyiban, hogy nyulos, viszont nem atlatszo, haneminkabb opalos/feher, ragacsosabb, es kevesebb mennyisegileg. Nekem az olyanutan eddig mindig megjott max. 5-8 nap mulva.
2018. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen, inkább fehéresnek mondanàm.

Köszönöm hogy vegre érkezett rendes válasz is.

2018. nov. 17. 18:54
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ovukor jelentkezo nyulos nyak jellemzoen van mensi előtt is 1-2nappal. Ha jo emlekszem a csokkeno progeszteron miatt megint az osztrogen szint lesz a ciklist meghatarozo es emiatt. (de lehet nem emiatt, de hogy lehet az biztos)
2018. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ. Nekem már 4napja van. Remélem minél hamarabb megjön már mert kb 1hete szúrkál napi 5-10 percet a petefészkem vagy görcsölget a hasam.
2018. nov. 17. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!