Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fitymára rászáradt spermától...

Fitymára rászáradt spermától teherbe eshetett?

Figyelt kérdés
Voltam egy prostinál még decemberben egyik nap délután 2 kor úgy, hogy az előtte levő napon du 6 kor utána meg még este 11 kor is maszturbáltam úgy hogy rászáradt, rajtahagytam és nem fürödtem meg. A prosti óvszert húzott rám már a franciánál is, de amíg megfogta a fitymámat az óvszer előtt és utána a hüvely környékén simogatta magát meg ujjazta magát, nem eshetett teherbe? Vagy 12-13 óra alatt a fitymán megtud úgy száradni a sperma hogy ne legyen életképes? Azóta eltelt 11 hónap de az utóbbi időben elkezdtem ezen gondolkodni.

2018. nov. 18. 15:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Szabályosan érzem, hogy jön vissza az ebédem ...
2018. nov. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Hidd el én is megbántam hogy ilyen alpári gyökérséget csináltam, nem győzöm nyugtatni magam hogy hogy lehettem ennyire hülye, de már nem tudom visszacsinálni
2018. nov. 18. 15:09
 3/29 A kérdező kommentje:
Ha lesz valami mód egyszer az időutazásra én leszek az első aki visszamegy és ezt az egy dolgot rendbehozza magának
2018. nov. 18. 15:10
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyrészt nagyon gusztustalan vagy, másrészt meg nagyon kanos :D Tisztálkodj öcsém...

Amúgy a sperma szabad levegőn 1-2 órán belül elpusztul, másrészt a prostik szednek fogamzásgátlót, mert csinálják gumi nélkül is.

2018. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van, teljesen hülye voltam :D a fitymán bőr alatt azért nem szabad levegőnek minősül, de lehet hogy ott se bírja addig ameddig én gondolom csak hipohonder vagyok. Akinél én voltam az nem szed fogamzásgátlót, óvszerre bízza meg valami olyat mondott nekem hogy gyógyszertárban vesz valami törlőt vagy mit amivel vaalmikor kiszokta magát törölni belülről, mert mondta hogy sose lehet tudni, de ezt csak kitalálta szerintem mert ilyen utólagos törlő nem létezhet vagy nem tudom
2018. nov. 18. 15:56
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
😱🔫
2018. nov. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt elhányom magam.
2018. nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy gusztustalan. De már azóta szörnyen megbántam, változott a gondolkodásmódom is azóta, de valamiért nem tudok megnyugodni, mindig foglalkoztat hogy mi van ha terhes lett, meg ilyenek, mert gyógyszert nem mondta hogy szed csak amiket feljebb felsoroltam. De mindegy, lényeg hogy tényleg baromira megbántam ami történt, nem tudom hogy lépek majd túl rajta mert éjjel nappal idegesít, már jó ideje
2018. nov. 18. 16:54
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Arra, hogy gusztustalan nem térnék ki azt te is tudod. :)

Ha terhes is lett (bár ettől kb kizárt) úgyis elvetette, ha már annyi agya van, hogy nem szed gyógyszert. Ne vizionalizálj valami francia realista regényt, ahol nyomorban nevelkedik szegény zabigyerek. :D

2018. nov. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet terhes,mert erre kevés az esély
2018. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!