Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen, zavaros cikluss...

Rendszertelen, zavaros ciklussal, kinek mikor, és hogyan jött össze? Egyáltalán összejött spontan?

Figyelt kérdés
Most azokra vagyok kíváncsi,akik amúgy egészségesek voltak mindvegig, de a ciklusuk sosem volt pontos
2018. nov. 18. 23:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Olyan nincs, hogy zavaros, rendszertelen ciklus, de amúgy minden oké. Olyan van, hogy felületes, hiányos kivizsgálás. Ezt pajzsmirigy alulműködéses, Ir-es anyukaként írom.
2018. nov. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan. Ha nincs rendszeres ciklus, akkor ott pedig baj van a háttérben, maximum nem tudsz róla. Most nyilván nem 1-2-3 napos eltérésekre gondolok, de szerintem a te kérdésed sem erre vonatkozott.

Szintén pajzsmirigy, IR bajokkal, és totál zavaros ciklussal nekünk megszakítással lett baba, akit persze nem terveztünk, de nagyon örülünk neki :) Úgyhogy lehet spontán, igen!

2018. nov. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szerencses vagy utolsó. Gratulálok, annak a gyereknek meg kellett szuletnie ezek szerint. Minden hónapban van menstruációm, a dolog nem olyan drasztikus,pár nap elteresekkel csak. Pl múlt hónapban 28napra jött meg, azelott 32,34,30ilyen körül. Nem aggódnom túl a dolgot, voltam orvosnál, szedek vitamint, próbálok jól találkozni, egészségesek, de nem akarom túl fesziteni, eroltetni. Az a helyzet, hogy nem nagyon szeretkezünk, mert sokat dolgozunk, sok a stressz, így csak hétvégénte tudunk, meg tudtunk is. Naptár dal kovetem a ciklusom, de ezzel meg sose sikerült semmi pontosat kikovetkeztetni, egy éve nem védekezünk, nem rendszereseggel volt ez se. Szerintem az a bajunk, hogy sosem talaljuk el a peteérés, ovulációs napot. Peteérésem nyilván van, hisz az orvos is látta, meg mondta is, na es pont akkor nem volt szex, mi szerencsétlenek, mert ugye a mu ka fontosabb, ki vagyunk idegileg. Ezutan szerintem veszek ov. Teszteket, elmegyek újra orvoshoz.
2018. nov. 19. 00:28
 4/15 A kérdező kommentje:
Úristen, most nézem, hogy tele van hibakkal. Elnezest. Remélem ertitek azért. Hülye ez a telefon.
2018. nov. 19. 00:30
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
30-35 napos volt, 2. ill. 8. hónapban sikerült és minden rendben alakult.
2018. nov. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Értjük, persze, nem gond :)

Tudom, hogy nagyon szerencsés vagyok. Terveztünk a babát a párommal, de egy kicsit később, ráadásul kétséges volt, hogy lehet-e egyáltalán. A bajaim folyamatosan orvosi kontroll alatt voltak. 2 héttel azelőtt voltam teljes kivizsgáláson, és minden doki egybehangzó véleménye szerint az elkövetkező években esélytelen volt a teherbeesés. Ettől függetlenül is mindig védekeztünk, egyetlen egyszer estünk egymásnak...nem tudom minek kellett történnie ott bent, de ennyi is elég volt.

Annyit szerettem volna ebből kihozni, hogy a legreménytelenebb helyzetekben is van megoldás. Szerintem a lényeg, hogy ne görcsölj rá, ne kezdj el belebolondulni, bár egy ovu teszt jó kezdet. Van egy barátnőm, ő 30-31 napos ciklusokkal a 8-9. napon produkál peteérést, szóval egyáltalán nem biztos, hogy jó napokra időzítetek :)

2018. nov. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom, de én kezdek bedilizni pedig
2018. nov. 19. 01:52
 8/15 anonim válasza:
Szia nekem sose jött meg pontossan ! Vagy 3 nappal korábban vagy 3-4nappal később jött meg .. pl én úgy esttem teherbe hogy dec 12 en jött meg a mensim dec 18 adikán elmúlt 21 én történt az hogy együtt voltunk az exemmel . Szoval szerintem ez nem megy ahoz hogyan és mikor van a cikklusod nekem is párnappal mensi után volt az egész mégis teherbe esttem :)
2018. nov. 19. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem 19 és 29 nap között bármikor megjöhet, mindkét gyerek elsőre sikerült (az egyik szó szerint, a másik is szinte)
2018. nov. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az én gyermekem egy 40 napos ciklusban fogant kb 26. napon!
2018. nov. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!