Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi szerint 6 hetes 3 napos...

Mensi szerint 6 hetes 3 napos vagyok, CRL 0,38 cm és nincs szívhang. Missed abra küldtek, szerintetek érdemes elmennem másik orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nem akarok beletörődni, hogy nem él a babám.
2018. nov. 19. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem másik doki. Van akinek 7hétnél van szîvhang :(
2018. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Sztk-s dokinál voltál? Azok általában magasról sz.rnak bele az ilyenekbe... Még simán lehet szívhang, akár már holnap után is. Ezer százalék, hogy azonnal mennék máshoz!!
2018. nov. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vissza se hívott kontrollra, egyenesen missed ab?

Szabályos petezsák?

Mérete alapján kb 5 hetes 4 napos lehet.

Szerintem nincs veszíteni valód, ha néhány nap múlva elmész egy másik dokihoz is.

2018. nov. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

" Azok általában magasról sz.rnak bele az ilyenekbe... "


Hogy lehet ilyet mondani? Szerinted egy szts-s orvosnak marhára mindegy, hogy kikapar-e egy élő, kívánt terhességet vagy sem? Az eszem megáll.

SZTK-ban dolgozom, de kikérem magamnak, egyik pácienst sem szarom le, pláne nem ilyet, hogy "áááá, mindegy, hogy él-e a terhesség, meg hogy akarja-e, leszarom ráírom, hogy missed"


Nálunk a missed ab. kimondásához amúgy KETTŐ vizsgálóorvos kell, egy lelettel be sem fejezik a terhességet. Valószínűleg én is elmennék még egyszer, min. 5 nap különbséggel már csak a saját megnyugtatásomra is. Ha nincs panaszod, 5-7 napot nyugodtan várhat a dolog. És akkor már tényleg látszódnia kell szívhangnak, ha most 3,8 mm-es az embrió.

2018. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenhol 2 vélemény kell hozzá, missed abból előtt csinálnak másik UH-t is. De 6+3-nál még nem temetném!
2018. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el másik orvoshoz !

Nekem 6hetesen , petezsák látszott csak , dokim azt mondta ebből még bármi lehet , kicsit énis megijedtem , 2hét múlva mentem kontrollra , ott már látszott a baba és volt szivhang is.

Semmiképp se add fel ! Ilyenkor még napok alatt változik minden ! Lehet kicsit később fogant !

Nagyon drukkolok !

2018. nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!