Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, aki hétvégére nem...

Van valaki, aki hétvégére nem várja? Van kedvetek együtt izgulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sok ilyen kérdést láttam, megjött hozzá a kedvem :)


Én vasárnapra vagy hétfőre nem várom. Fogalmam sincs, hogy tünetem van vagy nincs. Hányinger néha, de nálam ez simán előfordul, ha belekóstolok a sütikbe vagy megeszem, amik nem lettek szépek :D


Nálatok valami? :)


Esetleg írjátok le mióta próbálkoztok, van-e már gyereketek, hány évesek vagytok :)


Sok sikert mindenkinek!


2018. nov. 19. 20:06
1 2 3 4 5
 1/45 AllorX válasza:
10%
Engem nem "fenyeget" ilyen várakozás és nem is fog soha de sok sikert.
2018. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Én holnapra vagy holnaputánra nem várom, de tesztelni csak vasárnap tudok ha esetleg szükség lenne rá 😊 bár úgy érzem nem lesz.. görcsölget a hasam szóval szerintem ebből mensi lesz.. na nem baj majd legközelebb 😊
2018. nov. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:

Szerbusz en most szerdára nem várom :) nehezen telnek a napok,viszont már csak egy kicsi van. :) A cicim elég hamar kezdett el érzékeny lenni a megszokottól,és kb a "beagyazodas" idején elég erősen szurkált a hasam. Mint mikor megjön. Ezért "jobban reménykedem " ,mert ugyan így volt júliusban csak sajnos 8hetesen elvesztettem...aztán múlt hónapban csak kémiai terhesség volt...


Már van egy gyermekünk(17honapos) és most "gyurunk' a tesora :D

Az elsővel 6honapot próbálkoztunk és végül gyógyszeres kezeléssel sikerült a kistesoval már ez a 11honap és még semmi leszámítva hogy volt a spontán vetelesem 3 hónapja.

Azt mondta a dokim hogy ha most megjön akkor visszakell mennem és felirja újra a gyogyszert amit az elsővel szedtem. :)


Szóval már várom,aztan meglássuk mi lesz

Szorítok , hogy pozitívat tesztelj.! :)

2018. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Azért még ne add fel :)
2018. nov. 19. 20:44
 5/45 A kérdező kommentje:
Nagyon drukkolok érted, holnap után ki is derül :) en is be vagyok zsongva :)
2018. nov. 19. 20:48
 6/45 anonim ***** válasza:
Írj majd, hogy mi lett 😊 2es voltam
2018. nov. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Persze mindenképpen :) Ti is írjátok meg ha teszteltek. Tényleg mikor tesztelsz?
2018. nov. 19. 21:07
 8/45 anonim ***** válasza:
En holnapra nem várom esetleg szerdára de tesztelni csak vasárnap tudok mert külföldön élünk és épp itthon vagyunk még szombatig ezt pedig nem itt szeretném intézni. Te mikor tesztelsz?
2018. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Agyalok hogy pénteken már a predictor early elég megbízhatónak kellene legyen. De nem akarok csalódni.
2018. nov. 19. 21:16
 10/45 anonim ***** válasza:

Szerintem várd meg a vasárnapot az a biztos.. ne agyalj rajta túl sokat, annál rosszabb. Jönni fog ha jönnie kell 😊 első baba lenne? Mióta probálkoztok?

#2

2018. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!