Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bőven ovulàciò előtt vagyok,...

Bőven ovulàciò előtt vagyok, ezt tapasztaltam, mi lehet ez? Van ötletetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 28-35 naposak a ciklusaim,elèg kesze-kusza, de azèrt àlltalàban 31-32 napra jön meg

10.èn jött meg ès kb 14. lett vège.

Ciklusom 6.(15.e) ès 8.(17.e) napjàn együtt voltam a pàrommal vèdekezès nèlkül ma pedig kevès ròzsaszìnes nyàkot vettem èszre a wc papìron,(nem volt sok de simàn èszrevettem) a peteèrèsem kb 27. lesz nemtudom pontosan de a mai nap mèg a közelèben sincs. Tudom hogy nem làttok belèm de van esetleg ötletetek hogy mi lehetett ez? Valaki tapasztalt màr hasonlòt?



2018. nov. 20. 01:56
 1/7 Pajtikutya válasza:
Az együtt lèt után hány napra jelent meg a rózsaszínű folyásod?
2018. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pajtikutya válasza:
Ha eltelt az aktus után legalább 6-7 nap az lehet beágyazódási vèrzès (pecsètelès)vagy korai peteèrès is akár!Szeretnètek babát?Ha igen megy a drukk!!!:)
2018. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A folyàs volt 19.èn az együttlèt pedig 15.e ès 17.e

Tehàt nem tert el 6-7 nap a jelentkező ròzsaszìnes nyàk ès mondjuk a koràbbi együttlèt között

2018. nov. 20. 20:48
 4/7 Pajtikutya válasza:
Alhasi szurkálódást èrzel vagy èreztèl jobb vagy bal oldalon a petefèszkednèl?
2018. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nemtudom,nem vettem èszre.szerintem nem
2018. nov. 20. 21:27
 6/7 Pajtikutya válasza:
Szerintem ha nem jön elő többször akkor ne aggódj rajta!De ha többször is jelentkezni fog akkor menj el dokihoz,lehet van egy mèhszáj sebed,de ez csak az èn vèlemènyem!!!!
2018. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Remèlem semmi ilyesmi :) ez egyszer fordult elő ès azòta sem.

De termeszetesen elmegyek orvoshoz ha a jövöben is tapasztalok efèlèt. Köszönöm a vàlaszod :)

2018. nov. 20. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!