Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély a terhességre?

Van esély a terhességre?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok. 3éve van kapcsolatom.A múlt hónapban hamarabb jelentkezett a menstruációm 2 nappal.(október 13.helyett 11.)

Ebben a hónapban még nem jött meg a menstruációm!

Mindíg védekezünk,az előző hónapbba

nem is sűrűn feküdtünk le, ugyan,ennek ellentétében még semmi nem jelentkezett. Az aggódás következtében teszteltem,ami negatív.

Ugyan senki nem tud biztosat mondani, de nyugtatás képpen,illetve tanácsokat szívesen olvasnék.Orvoshoz mindenképp fordulni fogok.

Köszönöm!



2018. nov. 20. 04:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Sokan azzal nyugtatnak,lehet az időjárás változás miatt késik ennyit. Nem tudom van-e köze hozzá...😏 Nagyon keseredett vagyok,és félek is,pedig tudom, hogy az együttlétek során nem történt 1x sem olyan eset hogy kiszakadt volna,vagy bármi. 3év alatt 1x sem történt semmi ilyesmi...
2018. nov. 20. 04:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindig védekeztek, a teszt negatív. Nem vagy terhes. Más okból is késhet. Ha 2 hétnél tovább, akkor minden esetben tanácsos a nőgyógyászt felkeresni.
2018. nov. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Még sajnos most sem jött meg, nagyon félek.

Hétvégén újra tesztelek.

2018. nov. 22. 04:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!