Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utal, vagy utalhat valamire?...

Utal, vagy utalhat valamire? Volt így valaki (nyák)?

Figyelt kérdés
A peteéréses napjaim vizes nyákosak, ez eddig oké. Utána mindig van egy hosszabb idő kb. 8 nap, mikor száraz vagyok, majd mensi előtt újra folyékony. Nade, most a vizes nyák után nincs szárazság. Krémes a hüvelyváladék és inkább fehér, mint színtelen. Nem fáj, nem viszketek, nincs semmi egyéb problémám, nem nagy a mennyiség, csak pisilés után érzem, hogy a papír csúszik, nem pedig tapad. Másképp nem tudom megfogalmazni :D Volt olyan, akinek ez jelezte, hogy jön a baba? Sajnos elhalt a babám 13. hétben, azóta ez a 3. próbálkozós hónap a 3 hónap szünet után persze. Éreztem a tüszőrepedéses fájdalmat is a 16. ciklusnapon és hát persze tudjuk, hogy szextől lesz gyerek, ezért egyértelmű, hogy nem csak várjuk, hogy a szentlélek tegye a dolgát. Nem görcsölök, mert írják sokan, hogy nem szabad nagyon akarni. Jönni fog az, csak érdekelne, hogy volt-e így valaki.
2018. nov. 20. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
De, te görcsölsz.
2018. nov. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sose jelezte ez a babát. Szimplán egyszer-egyszer ilyen hónapon van.

Amúgy mindenki más, lehet neked pont ez jelzi.

2018. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1-es legyen úgy! 2-es köszönöm! Majd megírom, hogy lett-e belőle valami. Szép napot! Puszi nektek!
2018. nov. 20. 10:23
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt így ilyen "krém szerű" feher folyasom mikor sikerült a baba ,vagy is a nem várt előtt kb a beagyazodastol számítva. Én furcsaltam mivel sosem volt azelőtt olyan és és épp annyi mennyiségű fehér folyasom. Aztán mikor nem jött meg teszteltem és pozitív lett.

Egy 17honapos kisfiú anyukája.


Persze ez mindenkinél más!! Nem minden szervezet egyforma . De szorítok hogy baba legyen a dologban :). Majd írd meg mi lett az eredmeny! (Én is ma-holnapra nem várom ,s holnap reggel tesztelek)

2018. nov. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem 15-én volt tüszőrepedés, úgyhogy kb 28.-ára nem várom, mert a luteális kb. 12 nap szokott lenni. Mindenképp írok. A tüneteknek nem hiszek, mert már volt, hogy mindent éreztem, de mégsem volt baba. Csak a mensi kimaradás a biztos nálam :D de ezt a krémes nyákot még eddig nem tapasztaltam, úgyhogy reménykedem. Egyébként mindkét terhességem hamar összejött, úgyhogy remélem nem borultak fel a hormonok a műtét után.
2018. nov. 21. 09:10
 6/13 anonim ***** válasza:

#4

Így van a legbiztosabb a mensi elmaradása:) nekem ma még nem jött meg és folyamatos ez a fehér folyás...kíváncsi leszek holnapra lesz e belőle valami,ha akkor sem jön meg akkor tesztelek. :)

2018. nov. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
tegnap délelőtt és ma már 4-5 alkalommal beszúrkál a petefészkem, méhem, lesugárzik a hüvelyembe. Remélem nem valami bajom lesz. Ez a 7. nap PÉ óta. Ma egyszer olyan erős fájdalmat éreztem, de csak pár másodpercre, mint mikor tüszőrepedésem van. Remélem valami jónak a jele és nem lesz semmi egészségügyi gondom.
2018. nov. 22. 20:47
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#4

Én ezt éreztem mikor beagyazodas volt. Azt hittem először hogy hamarabb fog megjonni és tettem is betétet . Végül nem jött semmi. S a mensi elmaradásával pozitív lett a teszt.

2018. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem rá kb 5napra jött meg
2018. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, majd megírom, hogy mi lett.
2018. nov. 23. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!