Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély arra hogy terhes...

Van esély arra hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok. 5 napja veszítettem el a szüzességem a barátommal. 6 éve szedek Corenelle fogamzásgátló tabletát így máshogynem végekeztünk a párommal. 13. Szem gyógyszernél tartottam ekkor.(amit tudni kell Nem rendszeres menstruáció miatt keztem el szedni a gyógyszert egy évbe max. kétszer volt meg. Orvosommal egy éve szüneteltettük fél évig hogy hátha beállította de ez idő alatt se volt menstruációm. Nem akarta az orvosom hogy még jobban kárositsuk a szervezetem így nem kaptam hormon gyogyszereket hogy megtudjuk teherbe e tudnék esni. Azt mondta ha babát szeretnék fél évig ne szedjem a gyógyszert és valószinü hormon gyógyszerekre lesz szükségem)

A párom nem élvezett el bennem. Azonban azt vettem észre hogy a hüvelyváladékom megnőtt, nedves tőle a fehérneműm. És ma egész nap émelyegtem. Kell félnem hogy terhes vagyok?



2018. nov. 20. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, akkor jelenleg szedsz fogamzásgátlót? Ha igen, akkor nagyon kicsi az esélye, hogy terhes vagy. Az ötödik napon, pedig még nem hiszem, hogy éreznél émelygést.
2018. nov. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen még mindig szedem a fogamzás gátlót. Köszönöm :)
2018. nov. 20. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen ciklussal gyógyszer nélkül is nehéz lesz teherbe esni, szóval ne aggódj
2018. nov. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 nap után max az aggodalom okozta tüneteket érzed. Más fogamzásgátló nélkül is hónapokat próbálkozik,nyugodj meg, ez tuti nem terhesség. Az az első pár hétben nem okoz semmi tünetet
2018. nov. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!