Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Mit tegyek?

Terhes vagyok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy hete kesik a mensim. Ma csinaltam egy movo romed kazettas pipettas tesztet, es a control zonaban egy vastag eros piros vonal jelent meg. A teszt zonaban nem lattam semmit igy megnyugodtam. De amikor az ablakhoz vittem egy halvany vekony csikot lattam. Ez mi lehet?Szellemcsik? Nem piros es vakuval se latszik ha lefotozom a tesztet. Most szaradas utan is latszik. Kezdjek aggodni? Nem jonne jol a baba. Egy hete voltam egyutt a parommal.Latszik hogy van ott valami, vagy csak bebeszelem? Le akartam fotozni de nem latszik.



24/l



2018. nov. 24. 11:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy héttel ezelőtti szexből még nem mutatna semmit a teszt (két hét kell hozzá minimum), ha előtte is volt szex, akkor persze lehet.
2018. nov. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen volt es megszakitassal vedekeztunk eddig. Ez a teszt fura. Olvastam hogy tobb embernek adott fals eredmenyt. Most azon vagyok,hogy ha meg vakuval se latszik remelem nemvagyok az. Drogeriaban vettem
2018. nov. 24. 11:59
 3/18 A kérdező kommentje:
Hetfon veszek ismet de addig nem tudok mit tenni, csak idegeskedni. :(
2018. nov. 24. 12:00
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Látszik az a csík ha terhes vagy,és piros a színe, nyugi, most már úgysem tudsz mit csinálni, ha esetleg terhes vagy akkor sem, de amúgy szerintem nem vagy az, 3 napos késésnél nekem majd leugrott a második csík a tesztről, egyértelmű volt.
2018. nov. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hogy te milyet hasznaltal? :/
2018. nov. 24. 12:33
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Mindkét terhességemet koràn kimutatta a Romed, szerintem jó teszt. Gyógyszertárban ma is tudsz venni valamit, ha nagyon aggódsz, de nagy eséllyel lehetsz terhes, ha ott a vonal
2018. nov. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszertárban, drogériaban ma is tudsz venni másik tesztet.

Bár lehet jobb is ha vársz 2 napot, addigra már erősebben kimutatja vagy hátha megjön.


És ebből is látszik hogy a megszakítás nem védekezés

2018. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Terhesen gabriel-t használtam, de ilyen movo romed-et is vettem korábban, jót mutatott az is.
2018. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Fotózd le, tedd fel. Ha van két csík, az látszik. Ha nem látszik, akkor nincs ott.

Persze ettől még barmi lehet, mert kb. a napokban ágyazódik be, ha sikerült.

2018. nov. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 paradicsom31 ***** válasza:
Vegyél 2 fajta tesztet is, ha nem vagy biztos benne.
2018. nov. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!