Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Már lassan 7 napja voltam együtt a párommal először (egyikőnk sem volt már szűz) majd 2 napja megint. Mind a kétszer védekezés nelkül kezdtük, majd óvszerrel fejeztük be. A második együttlét után szinte rögtön megjött a menstruációm (ami várható is volt mostanában kellene amúgy is) viszont amit furcsállok, hogy előtte egyáltalán nem Voltak görcseim, csak utánamiután elkezdtem vérezni. Nem a szokásos mennyiség jött, igy elsőre, sokkal kevesebb majd egy pár óráig görcsöltem, ezalatt 0 vér, csak azztán jött megint egy kicsi. Most sem vérzek. Nincs meg az az ‘érzés’ ott lent hogy folyna bármi is. A hasam még mindig fáj. Nagyon kevéslem a mennyiséget, igy elsőre nem ennyi szokott jönni, főleg nem úgy hogy órákig patyolat tiszta vagyok odalent, majd megint egy kisebb adag vérzés. Ez mi lehet?

2018. nov. 26. 02:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább utal fertőzésre, de persze terhes is lehetsz így, hisz az utólag felhúzott gumiba már nem fognak visszamászni, ha egyszer előváladékkal bejutottak.
2018. nov. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!