Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csinaljak teherbeeses...

Mit csinaljak teherbeeses elott? Hogyan keszuljek fel?

Figyelt kérdés

2 gyerekem van, mindketto elott szedtem par NAPIG az Elevit tablettat, sajnos tobb ido nem volt :) Gyorsan terhes lettem. Tervezett gyerekek voltak, annak idejen a huszas eveim legelejen voltam, normal (pici uszogumi) testalkat, par eves tokeletes verkepem volt, meg persze az evenkenti rakszuresem. De nem keszultem ezen kivul kulonosebben.

Most 31 vagyok, jovore tervezunk probalkozni, jelenleg fogamzasgatlot szedek, amit 3 honap mulva tervezek abbahagyni es onnantol par honapig gumival vedekezni.

Csinaltattam egy teljes verkepet, az tokeletes lett.

Azon gondolkodom, kellene-e valamit tennem a testemert, meg most idoben. Azota vekonyabb vagyok, bar a nyaron kicsit meghiztam, talan most vagyok a normal kategoriaban, 55-57 kiloval, kicsit azert latok magamon hurkakat. Nem volt idom mostanaban sportolni...Mivel tudok picit keszulni, hogy fizikailag rendben legyek majd?


2018. nov. 26. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Szedj vitaminokat..esetleg ilyen terhesseg elottit...meg lehet D,E vitamin. Taplalkozz egeszsegesen, picit sportolj....mast sztem nem kell tenned:)
2018. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!