Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X epil teszten elofordulhat...

X epil teszten elofordulhat hogy a száradási csík rózsaszín?

Figyelt kérdés
Nem jött meg így csinaltam tesztet. Az első negatív lett majd 2 nap múlva megint. 4 nap múlva megint és a 6. napon lett halvány bár egyértelmüen két csíkos. 3 percen belül jött ki és rózsaszín a 2. csík is. Még most 2 nap múlva is rózsaszín. Viszont rá következő nap és ma reggel is csináltam ugyan úgy x epil tesztet és csont negatív egy halvány beméllyedés vagy száradási csík sincs rajta. Mind reggeli elsöből van. Menstruáció nincs se görcs se semmi csak émelygés és hébe hóba mellfájdalom. Most ilyenkor mi van? Nem hiszem hogy rossz lett volna egyből 2 teszt is (ami negativ lett). (Ma már 8 napja késik es az elmult 14 evben miota menstrualok 1x kesett 3 napnal többet akkor pedig terhes voltam)

2018. nov. 27. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! Csatolsz képet?

Nekem 2 napja késik a percre pontos menzeszem.

En is x-epilt csináltam, és hómező.

2018. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2018. nov. 27. 14:13
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez eléggé pozitívnak tűnik.

Csinálj meg másfajta tesztet.


Remélem nem csak kémiai :(

2018. nov. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Remelem megtudjatok nyitni. Azert tartom furanak mert elozo nap es kovetkezo nap is total nega lett. Ha pedig elkezd termelodni a hcg majd felszivodik a terhesseg azert a hormon nem urul ki 1 nap alatt. Ez epp annyira lathato hogy fotozni is tudtam vagyis a masnapinak is ilyennek vagy halvanyabbnak kellene lennie de az mar tok nega pedig elotte 8 oran at nem ittam es nem voltam wcn sem szoval a koncentraltsaggal sem lehetett baj
2018. nov. 27. 14:16
 5/12 A kérdező kommentje:
Meg esetleg ami eszembe jutott hogy a pozitiv teszt elotti napon mininum 2 liter folyadekot ittam a kovetkezo napi negativ elott pedig csak par kortyot egesz nap (sajnos ha nem figyelek oda elfelehtek inni es elvagyok siman 2-3 korty vizzel es szomjas sem vagyok :( ) nem tudom lehet e osszefugges de mar nem tudom mire gondoljak. A kemiai terhesseget altalaban mar nem lehet kimutatni ennyi keses utan mert az akkor szokott baj lenni ha valaki tul koran tesztel
2018. nov. 27. 14:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg másfajta teszttel is. Az xepil nagyon lassan mutatja ki. A többi teszt rég erősebb volt itt már többnek is,amíg az xepil halvány,alig látható.
2018. nov. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hat ez eddig eszembe sem jutott xD de komolyan. Mindig xepilt hasznaltam ha kellett de ma veszek is valami mas fajtat.
2018. nov. 27. 15:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Rendben :) Írd meg mi lett majd :)
2018. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ma reggel csinaltam egy romed es egy x epil tesztet. Mind a ketto negataiv. Csak tudnam akkor miert erosodnek a tuneteim... tegnap foleg este de napkozben is tobbszor tort ram hanyinger es a mellem se fajt meg igy soha. Nem hinnem hogy bekepzelem mert ennyi negativ teszt utan mar azt varom mikor jon meg de nyoma sincs. Valojabam tudom hogy sokmindentol keshet de a pozitiv teszt bezavar a kepbe. Mar meg kellett volna jobnie ha kemiai terhesseg.
2018. nov. 28. 08:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Érdekes pedig az a pozitív az egyértelmű pozitív... Azon nincs is kérdés hogy száradási lehet-e...
2018. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!