Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi utal az ovulàciòra? Nyàk...

Mi utal az ovulàciòra? Nyàk vagy a görcs? Egyszerre jelentkezik a kettő? Mikor lehetett ovum?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 24-25.èn volt a nyàkom szerintnem a legjobb 25.èn együtt is voltunk.viszont ma(27.èn) èrzem nèha nèha a bal oldalamon a szùrkàkat kicsi görcsöket. Most akkor jòkor voltunk együtt? Vagy ma van a peteèrèsem? Vagy a görcsöket tekintve lehet hogy holnap lesz? Ìgy mèg jòk vagyunk?

Tudom hogy nem vagyunk gèpek,nem làttok belèm stb. Kimèljetek meg az efajta kommentektől.köszönöm



2018. nov. 28. 04:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ovutesztet probaltal? En ugy tudom, h a nyulos nyak 5-6 nappal ovu elott kezdodik. Szurkalas nekem elotte es utana is szokott lenni. Mostmar nagyjabol megismertem ezeket a jeleket magamon 2-3 hobap alatt, miota probalkozunk, de mostmar ovutesztelek, az a tuti.
2018. nov. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A termékeny nyák már ovu előtt jelentkezik,ahogy előttem is írták,hiszen az segít életben maradni a spermiumoknak és így bevárhatják a petesejtet.

Ha ma van,akkor jók voltatok 25-én,3-4 napig életképesek a spermiumok.Ha ma görcsölsz,akkor miért lenne holnap ovud?

2018. nov. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszaitokat. Ismerem az ovutesztet de nem hasznàlom. Együtt vagyunk amikor tudunk csak ez a hònap nem voltba legaktìvabb. Azèrt gondoltam hogy holnap lesz azaz ma mert estère kezdtem el görcsölgetni,egèsz èjszaka nem aludtam ùgy fàjt a hasam.fàjt megfordulni is. Bàr lehet az is közrejàtszik az erős görcsökben tegnap egyik pillanatròl a màsikra lebetegedtem,nagyon rosszul vagyok,fàj mindenem
2018. nov. 28. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!