Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki mától várja a mensijét?

Van aki mától várja a mensijét?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Volegenyemmel mar majus ota probalkozunk hogy teherbe essek.25-27napos ciklusaim vannak.A mostani ovulaciot pontosan megereztem,ami 16-17.en volt..17.en ereztem utoljara a petefeszek szurkalast es akkor tudtunk egyutt lenni.meg persze elotte is de a 16.a kimaradt.

Ma vagyok az elozo mensitol szamitott 26.napon.ilyenkor mar varhato nekem hogy vagy ma vagy egeszen a 28.napig megjohet.Oszinten szolva 3napja folyamatosan pisilni jarok,nem tudok aludni ejszakankent,az egesz gerincem faj ,maskor a derekam szokott de sz most nem.Viszont mellfajdalom is jelenthezik,enyhen.oldalrol jon a fajdalom a melleimben es korulotte.par napi egyuttlet utan huvelyszarazsagot is ereztem ami furcsa mert mensi elott szokott vizes folyadom lenni ami most nincs..szerintetek sikerulhetett?van aki hasonloan van most kellene megjonnie?irnatok hasonlo torteneteket hogy lettetek terhesek ?esetleg velemenyt ?koszonom :)



2018. nov. 28. 06:09
 1/2 anonim válasza:

Szia :)

Én most vagyok a 11.ik hétbe, és kb detto ugyanez volt. Mellfeszülés, és az ismerős derékfájás. (Első terhességemet végig kísérte).

Nekem a mensi várt napján a ClearBlue teszt már halványan kimutatta, esetleg egy korai teszttel ha terhes vagy a napokba csinálhatsz, persze ha addig se jön meg. Szorítok neked! :)

2018. nov. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia:)) koszonom gratulalok neked :) aah e meg nem vennem biztosra,szeribtem hetfon tesztelnek leghamarabb nehogy csalodas legyen a vege..volt mar biokemiai terhessegem es elegge rosszul esett a pozi utan a negativ ..de mindenkepp megirom majd ha pozi ha nega
2018. nov. 28. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!