Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba projekt van kilátásba...

Baba projekt van kilátásba helyezve. Ezeket a vitaminokat szedem folyamatosan. Mivel egészíthetem még ki, bár szerintem talán így is épp elég :D?

Figyelt kérdés

Ezeket szedem:


Magnesium Citrate 200 mg

Coral Calcium 1000mg (350mg Ca)

Maca Negra

Bio-Karotin + E Vitamin (6mg + 10mg)

Béres C-Vitamin 1000mg

Bio Szelénium + Cink 50 (Szelén, Cink, B6, C, E, B-karotin)

Bio- Króm

Vita-Min Plus (szerves vitamin formula:

A,D,E,C,B1,B2,B3,B5,B6, B7 vitamin,Folsav 200mcg,Szerves -magnézium, -calcium, -kálium, -cink,-vas, mangán, réz, jód, króm, szelén, zöldtea kivonat, lutein)

Vita-Min Plus



2018. nov. 28. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ez beteges.
2018. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
És emellett kukoricadarán élsz, vagy minek ez? Normális étkezés, zöldséggel, gyümölccsel, magokkal, mellé folsav, mert az kell, nagyobb mennyiségben, esetleg terhesvitamin, főleg a folsav miatt, meg mert multivitamin, így van mindenből egy kicsi kiegészítésnek megnyugtatásképp.
2018. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Te jó Ég! 😱


Ebből a 90%ot elhagyhatnád. Komolyan, verseny sportolók akiknek fontos a vitamin bevitel nem szednek ennyi mindent össze.


Szedjél folsavat, E vitamint és ennyi. Nem kell túl bonyolítani. Esetleg a télre tekintettel C és D vitamin de az magad miatt nem a baba miatt. Ha sportolsz és babát akarsz még a magnézium mehet de ez is magad miatt, de a többit simán elhagyhatod.

2018. nov. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elég komolyan sportolok, ezen vitaminok nagy részét folyamatosan szedem.Nem fogok idióta embereknek magyarázkodni, hogy miért szükséges ez. Változatosan és egészségesen táplálkozok. Pluszként a Maca Negra az amit elkezdtem szedni, mert csak jókat hallottam róla,hogy a hormon háztartást és a teherbe esésé esélyét növeli. Folsav van a multivitaminomban, mint írtam, de nem tudom itt milyen mennyiség az ideális.


Én kérek elnézést, hogy nem dohányozva, bulizva, piálva, Mc-s kaján élve,vitamin hiányosan és tohonyán szeretnék belevágni egy kis élet kihordásába....

2018. nov. 28. 20:12
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Akkor legközelebb írj hogy “sziasztok verseny sportolók. Ezeket a vitaminokat szedem a sport miatt, baba miatt szedjék mást is vagy ennyi elég?” És nem lesz olyan félreértés hogy mindenki azt hiszi hogy csak a gyerek miatt szedsz ennyit.
2018. nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Senki nem bulizva tohonyán várja a babát attól, hogy nem szedi marékszámra a drazsékat. A megerőltető sportolás egyáltalán nem tesz jót a babatervezéshez, várás alatt pedig kifejezetten kerülendő. Tehát vegyél vissza az arcból és a sportból is egy kicsir.

Folsavból több kell. A hormonokat pedig ha nem vagy beteg, szintén nem drazséval kell javítani, mert alapból rendben van. Természetesen gond esetén ki kell vizsgálni, és orvosi javaslat alapján lépéseket tenni.

2018. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Még a fő kérdés elolvasása után komolyan vettelek, és segíteni akartam, de aztán elolvastam a kommentedet, amiből számomra kiderült milyen "okos", öntelt, pökhendi q stílusod, így elment a normális választól a kedvem. Bocsi.
2018. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, egyáltalán nem vagyok se pökhendi, és nem nagy az "arcom", de az első 2 válasz után felment a pumpa, a dugjál inkább és hasonlók. Szeretek sportolni és az életem részét képezi, erről terhesség alatt sem fogok lemondani, csak természetesen a feltételekhez mérten változtatni. Elnézést, hogy nem írtam ki a kérdésben, hogy sportolok, csak annyit, hogy ezeket rendszeresen szedem. A fent említett vitaminok kiválasztásánál fontos szerepet játszott, hogy lehetőleg csak szerveseket vigyek be a szervezetembe. A hormon háztartásom többnyire rendben volt/van, a Maca negra egy olyan alternatíva amit kevesen ismernek, de aki próbálta csak jót mondd róla, főleg a teherbeesés tekintetében. Minden esetre tényleg hálás vagyok annak aki normálisan válaszolt.
2018. nov. 28. 21:23
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Én Magnerotot tolok most már 3*1 alkalommal, femibiont, illetve vasat. Mindennap igyekszem zöldséget és gyümölcsöt is enni.
2018. nov. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak nem "ártottak" azok a fránya bogyók, mert bebabásodtam :)
2019. febr. 25. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!