Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aggódjak? Lehet mégis terhesség?

Aggódjak? Lehet mégis terhesség?

Figyelt kérdés

1 hónapja előváladék juthatott belém ujjazás során (ovukor). Nem féltem eddig. 1x megvolt, késett 2napot majd az 1-2-3nap amik erősek szoktak lenni gyengébbek voltak és a 4-5-6nap volt erősebb. Mióta elmúlt szúrkált a petefészkem 2-3x egy nap pár percig, és ovulációra jellemző nyákom volt.

Ma nem első pisiből csináltam tesztet, xepil negatív. Délután a nyák véres is volt (gondoltam 4nappal korábban van ovum) most barnázás volt a wc papíron.


Ez sima köztes vérzés/barnázás vagy mégis lehet hogy baba van? Azóta nem volt aktus, a párom külföldön van.

Köszönöm a rendes válaszokat.



2018. nov. 28. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2018. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Aggódjál. Azt csinálsz, amit akarsz.
2018. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kösz de tablók bunkó válaszokkal kíméljenek. Ha nem tudsz értelmesen hozzászólni, ne koptasd a kicsi ujjacskád, inkább ne is írj.


Elsőnek köszönöm szépen a válaszát

2018. nov. 28. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem vagy terhes.
2018. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te válaszod is
2018. nov. 28. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez ilyen könnyen menne....

Semmi ok az aggodalomra, biztos, hogy nem vagy terhes.

2018. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönőm neked is kedves válaszoló :)
2018. nov. 28. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!