Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Timit csinálnátok? Csak a...

Timit csinálnátok? Csak a félelem miatt elvetetni?

Figyelt kérdés

Kislányom 5 éve toxémi, hellp határán 33 hétre sürgősségi császárral született. 24 hetesen találtam meg a világ legjobb orvosát akinek azt köszönhetem hogy idáig is eljutottunk.

Most kiderült babát várok, a gyógyszer ellenére is. Az orvosom biztat, hogy jobban figyelünk, é nincs két egyforma terhesség...ez miatt hülyeség nem vállalni stb..de én félek folyamatosan az jár a fejemben hogy nem akarok meghalni a fiamnak szüksége van rám...mit tegyek? Mit tennétek?


2018. nov. 30. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

félelem miatt semmiképp nem vetetném el.


Az írásod alapján viszont felmerül,hogy AKAROD-e a következő gyerkőcöt legbelül.

Mert ha igen, akkor szerintem nemlenne kérdés..

Soha nemszabad visszafele nézni.


Nekem volt egy műtétem sajnos, de az,hogy amiatt ne vállaltam volna újabb terhességet,fel sem merült bennem. :)

2018. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Akkor most lányod, vagy fiad van?

Amikor a lányom született, előtte 1 héttel bent feküdtem terhespatológián. Egy anyuka feküdt bent a 35. héttől, mivel az előző babája Hellp szindrómával, a 32. hétre született. Semmi gondja nem volt a következő terhességével, 39 hetesen császározták meg.

Az unokatesóm első lánya is hellp szindrómával, toxémia miatt 3f4. hétre született, utána 2 évre lett még egy lánya, és rá 16 évre egy fia. A következő terhességek probléma mentesek voltak, bár ugye mind császár lett.

2018. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem pontosan tudod, hogy mi a helyes lépés!


De leírom: Abortusz és művi meddővé tétel. Majd a kislányod boldog nevelése! MIATTA nem szabad kockáztatnod! És a párod miatt sem!


Na, jöhettek lepontozni trollok és véranyák!

2018. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Lányom :) lehet az már a titkos vágyam. Nagyon is akarom, csak valaki adná a kezembe..a terhesség folyamatától rettegek.

Utolsó művi meddővé tételt nem vallanak a korom miatt az egészségi állapotom pedig egy toxémia miatt nem indokolja.

2018. nov. 30. 13:55
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Ma mar Magyarorszagon egy megfeleloen gondozott terhessegnel HELLP syndromaban kb senki nem hal meg. Elhiszem hogy anno ez egy nehez idoszak volt neked, es azota kicsit panikolsz, hogy ismet at kell elned ezt. De most extran oda fognak rad figyelni, szet fognak vizsgalni, ha meg az orvos is biztat, akkor miert kellene ugy tartanod ettol? Csaszarral barmikor kikapjak beloled a babat ha tul rizikosra fordul a helyzet. Szoval emiatt ne parazz! Ja, kerdezted mi mit tennenk, hat mint az osszes hozzaszolo, en is megtartanam. Keresnek egy jo dokit, es nem a felelmeimre epitenem az eletunket. Sok sikert:)
2018. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha titkon vágysz rá, akkor hajrá! Sose bocsájtanád meg magadnak, ha elveteted.
2018. nov. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha vágysz/vagytok babára, és az orvos is biztat, akkor tartsd meg szerintem is. Én megtartanám. Biztos, hogy sokkal jobban oda fognak rátok figyelni, de az is benne van, hogy nem lesz gond.
2018. nov. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Folyamatosan kontroll alatt leszel, segítenek, ha bármi van lépnek!

Ha az orvosod is támogat nincs mitől rettegned!

A toxémiának vannak tünetei, folyamatos vérnyomás kontroll, vizelet kontroll, testsúly, stb.

Kívánom, hogy pici fiad szülessen :)

Tényleg szüksége van rád :)

2018. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy vetetném el, ez egy jól karbantartható, kezelhető állapot, kár, hogy nekem nem ilyen könnyű a helyzetem, simán megtartanám.
2018. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megtartanám mindenképp!
2018. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!