Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam 3 halvány pozitív...

Csináltam 3 halvány pozitív tesztet aztán november 27-én este ugy éreztem mintha megjött volna de nagyon sok barnás váladék volt (olvastam hogy ez lehet a beágyazódás jele. )?

Figyelt kérdés
Aztán reggel elég bő vérzésre keltem megilyedtem hiszen 2 nappal előtte elég csunyán görcsölgettem és a mellemhez hozzá se lehetett érni annyira fájt.Előtejem is van néhány csepp. igy nem értettem hogy mért jött meg hiszen az csak várandósoknál van. A mensim 4 napig tartott sosem volt még ennyire normális és szabályos. Nem fájt a hasam már és észre se vettem. Aztán ma észrevettem hogy ismét bő barna váladék távozott belőlem. Lehetek terhes ? Holnap csinálok még egy tesztet és 2 hét mulva van orvoshoz időpontom. Szerintetek baba van a háttérben ?

2018. dec. 3. 14:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kémiai terhesség volt.
2018. dec. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Mikor kellett volna meglenni a menstruációdnak? Beágyazódás fél időben van.
2018. dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
20-a körül szokott. 1 hetet késett
2018. dec. 3. 15:24
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beágyazódás semmikép sem lehetett...lényegében egy hét késsel megjött...
2018. dec. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
de az a 3 + teszt ?
2018. dec. 3. 15:32
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Elindulhatott valami, de nem sikerült, lehetett ciszta is, vagy hormonkavarás
2018. dec. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha biztos ott volt a halvány második csík, akkor terhes voltál. Hogy most az vagy-e... valószínűbb, hogy már nem. Vetélés után is maradhat pozitív a teszt, az lehet jó jel, ha ugyanolyan márkával erősödött. Beágyazódási vérzés ritka, általában menzesz előtt egy héttel van és csak pár csepp. Magas prolaktin szint okozhat tejcsorgást nem terheseknél is, meg vetélést is. Én a helyedben nem várnék a magán dokira két hetet, kíváncsibb lennék.
2018. dec. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
Peteérés középidőben vagy beágyazódás az után 7-10 nappal, tehát nem akkor mikor a menstruációnak kellene megjönnie.
2018. dec. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ez durva.

Terveztetek kisbabát megtartotad volna?

2018. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Igen szeretnénk megtartani .

Remenykedünk hogy nincs nagy baj .

Mivel volt par csep ver meg mensi elott es barnázás is tehet lehetett beágyazódás

2018. dec. 3. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!