Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elfelejtettem bevenni a...

Elfelejtettem bevenni a Fogamzásgátlo tabletta utolso szemét terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A fogamzásgátlo tablettám utolsó szemét elfelejtettem bevenni

(Vasánap kelettbolna ) minden uzolso szem után 3 nap múlva megszokott jönni sose volt semmi problémám ezzel ileltve volt mar ilyen ,hogy kimaradt az utolso nem volt mellékhatása azomban most....

Hétfőn megjott a mensesem (aminek csütörtökön kelettvolna megjönnie ) 1 napos volt majd elmulott megjött ismételten szerdán majd estére semmi ...és azóta is semmi. Alhasi görcseim vannak szúrkálások...felvagyok puffadva kicsit. Illetve a derekam leszakad vettem nem 1 terhességi tesztet negativ lett... (ha terhes lennék az eggyütt léttől számitva 2 hetes lennék )

Nem tudom igazából hogy most milegyen , következő terhességi tabletta elso szemét ma kell bevennem. (Volt olyan is ,hogy kesve vettem be .és ennek mellekhatására megjott ujra a mensesem)

Most azt akarom kiprobálnj,hogy nem veszem be a tablettát és ha megjön a menses akkor valoszínüleg nem vagyok terhes. Gondolom én. De nem tudom biztosra .

Valakinél volt már hasonlo? . Elfogok menni orvoshoz mindenféle képpen. . Csak nem akarok ugy odamenni hogy szerintem terhes vagyok.3...4.. negativ tesztel mögöttem

Köszi a válaszokat. :)



2018. dec. 4. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Ha vasárnap kellett volna bevenned az utolsó szemet és 2 hete volt az aktus,akkor kizárt hogy terhes legyél.

Kezdd el szedni az új levél tablettát és használjatok kiegészítő védekezést 2 hétig,amíg ismét védett leszel.

2018. dec. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
És a tájékoztató dísznek van? Tegnap kellett volna bevenned, nem várakozni...
2018. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem disznek van a tájékoztató, tudtommal nem lehet falra tenni ;) .

És ha értelmezni sem tudod a mondatot amit írok annak sem látom értelmét hogy kommentelj. Ma kell bevennem a tablettát. Nem oltás próbálkozás ez az oldal.

Szóval ne itt akar érvényesülni . :-*

Gurulj tovább :)

2018. dec. 4. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Ezek szerint tényleg nem olvastad.
2018. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
#1-nek igaza van. Kezd el normálisan az új levelet. Ha terhes lennél, akkor 14 nap után már megmondaná a teszt a tutit. (Vagyis meg is mondta, hogy nem vagy az.:))
2018. dec. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok értelme volt annak h ide jösz okoskodni a betegtájékoztatóval 🙄
2018. dec. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!