Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez peteérés tünet lehet?...

Ez peteérés tünet lehet? Össze jöhetett most a baba?

Figyelt kérdés
November 14-től-17-ig volt az utolsó mensi, november 30-tól írja a termékeny időszakot a "naptáram" alkalmazás, és december 5-ére írja a peteérést. Viszont a ciklus.hu december 3-ra írta. Kb 30-a óta baromi nedves vagyok, december 2-án volt ragacsos nyákom is, meg "csúszós" nyák, enyhe alhasi fájdalmaim vannak, és a jobb oldalam szúrkál, akkor ez lehet peteérésvolt?. Következő vérzést december 19-ére írja. Általában 30-35 naposak a ciklusaim, így nem tudom ténylegesen mikor van/lehet peteéérés, mert sokszor éreztem már ezeket a tüneteket de eddig nem jött össze a baba. Mivel szeretnénk már nagyon, ezért most talán elkaptuk. :) Lehet rá esély, ki volt már ilyen helyzetben? Segítsetek légyszi! :)
2018. dec. 5. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
2-3 naponta "kell" szexelni,ha nem tudod belőni az ovudat és akkor tuti nem maradtok le róla.
2018. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mosz nem jon ossze, hasznalj ovuteeztet.
2018. dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, következő hónapba már veszek ovu tesztet.
2018. dec. 5. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!