Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha meg van vastagodva a...

Ha meg van vastagodva a mehnyalkahartya akkor beagyazodas van vagy már kezdődő terhesseg?

Figyelt kérdés

Az első vizsgálaton 12mm volt a vastagodas és mire mentem a kezelő orvosomhoz 7+6 hetes terhes voltam 14mm CRL.

Akkor amikor vastagodas volt lehetett beagyazodas vagy akkor nem kisebb lenne most?


2018. dec. 5. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég kusza amit írtál. 7+6 hetesen már nem csak annyit lát hogy meg van e vastagodva a méhnyálkahártya hanem az embriót is. Sőt, szívcsőpulzálást is. A CRL pedig az ülőmagassága a babádnak, azaz 14 mm

Plusz infó, menzesz előtt is meg van vastagodva a méhnyálkahártya.

2018. dec. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
7+6 hetesen már másodjára voltam az orvosnál. Elsőnek mert 11mm vastagodast. Bocsi ha nem e volt érthető. Persze már colt szivhang is a Picknek, csak visszamenőleg erdekel hogy akkor beagyazodas colt vagy a korai terhesseg? Mert lehet akkor nem lett colna ekkora a mérete nem ha akkor agyazodik be..
2018. dec. 6. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!