Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a napokban?

Ki nem várja a napokban?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 25. Napon. Úgy szeretnék karácsonyra pozitìv tesztet ajàndèkozni... 2 év.... sosem teszteltem korábban de lehet holnap reggel fogok
2018. dec. 6. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
szia,hany naposak a ciklusaid ? en ma vagyok a 30.napon es tegnap teszteltem negativ lett ... majd szombaton tesztelek ujra csak ha addig nem jon meg ...ne tesztelj hamarabb szerintem te se mert csalodni fogsz
2018. dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 9-re nem várom. Ma nem kicsit émelygek, egész nap, és ebben a ciklusban egyáltalán nem fájt a mellem, pedig peteéréstől mensiig mindig szokott. Valamint 2-3 napja folyamat fáj a fejem is. Minden más (hasszurka, derékfájdalom) ugyanolyan mint mensi elott szokott lenni. Kicsit bizakodok. Van otthon egy tesztem, de azt csak vasárnap/hétfőn szeretném megcsinálni- ha kibírom addig 😁


Nem vagyok rápörögve a témára, mert még csak a második hónapunk, de ez az émelygés most felkeltette a figyelmem.


Kérdező! Neked valami halvány jel? Hogy valami más mint eddig!


Megy a drukk!

2018. dec. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
27 naposak a ciklusaim. Testi jel nincs... inkább valami megérzés. Nagyon reménykedek.
2018. dec. 6. 14:07
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem elozo honapban maradt el, hala az egnek :) de hatha segitek kicsit, nekem semmi extra jele nem volt a terhessegnek,de farkas ehes voltam mindig(ez mar elmult) nem tudtam aludni ejjel es sooookat pisiltem. ezek mar mind a pozi teszt elott napokkal jelentkeztek, 2 nap keses utan csinaltam tesztet.

szurkolok nektek!!

2018. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csináltam egy tesztet. Negatív! Nem hinném hogy vasárnapig változna. Jó kis karácsonyi ajándék lett volna. De majd legközelebb 😊

Lehet, hogy az émelygés is csak a mensit jelzi.

2018. dec. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 9.dpo vagyok , ma csináltam egy tesztet hát nem is tudom van ott második csik ha akarom rózsaszín ha nem akarom szürke..... te kérdező mikor tesztelsz? Hány napos a ciklusod?:)
2018. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!